Author Topic: NOVI VLASNIK FORUMA  (Read 594 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
NOVI VLASNIK FORUMA
« on: December 02, 2020, 06:59:23 PM »

Dragi forumaši,

nakon punih osam godina zajedničkog druženja - vjerujem na obostrano zadovoljstvo - obavještavam vas da je Nautica Portal promijenio vlasnika.   :hello2:
Nažalost, nedostatak vremena i moje druge obaveze već su me neko vrijeme sprječavale da se i portalu i forumu posvetim onoliko koliko bi trebalo i koliko sam željela. Stoga sam tu ulogu prepustila novom administratoru i novom vlasniku. To je Mali od portala, jedan od forumaša koji dobro poznaje i forum i nautiku i koji će, sigurna sam, odlično obavljati svoj posao.

Drugim riječima, ništa se bitnoga neće promijeniti, portal i forum nastavljaju dalje funkcionirati, no ovoga puta intenzivnije nego što je to bilo prošlih mjeseci. Vjerujem da ćete i vi kao forumaši dati svoj aktivni doprinos radu foruma i da ćete podržati novog administratora i pomoći mu u vođenju foruma.

Ujedno se kao administrator na odlasku želim zahvaliti svim forumašima na dosadašnjoj podršci i pomoći, na pohvalama i konstruktivnim kritikama i na aktivnosti u brojnim postovima i temama. Ostajem i dalje član foruma jer je druženje na njemu neprocjenjivo.

Novom adminsitratoru Malome od portala želim sreću i uspjeh u radu, a svim forumašima dobro zdravlje i još puno dobrih postova.
Srdačan pozdrav

Mala od portala   :wave:
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline Mali od portala

• Administrator
  • Kadet
  • Dobro more svima!
Re: NOVI VLASNIK FORUMA
« Reply #1 on: December 02, 2020, 10:58:37 PM »
Dragi forumaši,
prije svega želim zahvaliti Maloj od portala na dosadašnjem trudu i radu te ujedno želim izraziti veselje što i dalje ostaje prisutna na forumu.  :icon_thumright:

Također, svima vama zahvaljujem na dosadašnjem doprinosu i aktivnosti te vas ujedno pozivam i dalje na aktivan doprinos sadržaju na forumu jer bez vašeg aktivnog sudjelovanja forum zapravo gubi smisao i postaje nešto poput groblja na koje ponekad netko navrati, ali ne s radošću već s određenom sjetom i prisjećanjem na neka prethodna vremena.... a ploviti će se i dalje, regatavati će se i dalje, i dalje se kupuju i prodaju brodovi, popravljaju se motori i oprema... ni jedan dan na moru nije isti. Stoga mislim da tema ima i dalje napretek, pogotovo tijekom ovih zimskih dana koji su nas, pored ove pandemije, prikovali uz ekrane i više nego što bismo htjeli.

Kontinuitet foruma ovisi o angažmanu svih nas i razmišljanjima koja želimo dijeliti s drugima. Ponekad ćemo se u razmišljanjima i razilaziti, što je posve normalno, ali se nadam da ćemo svoje argumentacije iznositi na civiliziran način, pritom cijeneći i uvažavajući sve sudionike rasprave.

Ja sam svemu ovome pristupio pomalo altruistički, cijeneći sve što forum sadrži, ne samo sadržaj već i vas, drage ljude, stoga ću beskrajno cijeniti i vaš budući doprinos forumu, bio to tekst ili slika, bio to savjet ili pitanje. 

Idemo dalje i dobro more svima!

Mali od portala  :icon_salut:

Offline pero

• Chief
« Reply #2 on: December 03, 2020, 11:37:03 AM »
Pozdrav Mali od portala ,Mala od portala,DOBOLA,Ylodi i....koliko sad administratora i vlasnika ima ,jer  nije ni važno nama članovima foruma NP kojima smo djelomično bitni jer primarna zarada je Portal,sponzori i  rad administratora
.
Tako je ovdi napisano sve lipo u obavjestima

http://nautica-portal.com/forum/index.php?topic=7333.0

Također, svima vama zahvaljujem na dosadašnjem doprinosu i aktivnosti te vas ujedno pozivam i dalje na aktivan doprinos sadržaju na forumu jer bez vašeg aktivnog sudjelovanja forum zapravo gubi smisao i postaje nešto poput groblja na koje ponekad netko navrati
Tako je sad !

Drugim riječima, ništa se bitnoga neće promijeniti, portal i forum nastavljaju dalje funkcionirati, no ovoga puta intenzivnije nego što je to bilo prošlih mjeseci. Vjerujem da ćete i vi kao forumaši dati svoj aktivni doprinos radu foruma i da ćete podržati novog administratora i pomoći mu u vođenju foruma.
Pošto se neče ništa mjenjati na forumu i portalu bitnoga onda če vam zjapit prazan,osim gosta koji dolaze samo čitati ,možda se varam jer neznam što znači ovo da če intezivnje raditi sad nego pri par mjeseci ?

Želim vam sve najbolje u budučnosti  :thumbsup:
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo
nego izuzetak.by-Joso

Offline Eventum

• Administrator
  • Komodor
  • Born to sail forced to work!
    • Prodajem Elan 333
« Reply #3 on: December 03, 2020, 03:41:55 PM »
Pošto se neče ništa mjenjati na forumu i portalu bitnoga onda če vam zjapit prazan,osim gosta koji dolaze samo čitati ,možda se varam jer neznam što znači ovo da če intezivnje raditi sad nego pri par mjeseci ?

Ja sam dao obećanje Malom od portala da ću pomoći koliko god mogu, stignem i znam, no troje-četvero ljudi opet ne čine forum, zato sam mišljenja da ukoliko ne bude angažmana većeg broja članova da će se forum vrlo brzo ugasiti. Samo je pitanje da li i kome je to onda u interesu.

Offline Mali od portala

• Administrator
  • Kadet
  • Dobro more svima!
« Reply #4 on: December 03, 2020, 06:45:44 PM »

Također, svima vama zahvaljujem na dosadašnjem doprinosu i aktivnosti te vas ujedno pozivam i dalje na aktivan doprinos sadržaju na forumu jer bez vašeg aktivnog sudjelovanja forum zapravo gubi smisao i postaje nešto poput groblja na koje ponekad netko navrati
Tako je sad !

Da, tako sam i napisao, zato i dalje pozivam sve forumaše na aktivan doprinos sadržaju.

Također, trebao bih znati razloge zašto je tako, kako bih mogao nešto promijeniti.

Ono što jamčim je da neprimjerenih sadržaja, posebno u kontinuitetu, neće biti.

Pero, posebno Vas mogu apostrofirati jer ste izrazili želju i interes za opstojnost foruma, stoga ću dodatno cijeniti Vaš trud i angažman.

Idemo dalje i dobro more svima!

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
« Reply #5 on: December 03, 2020, 10:10:15 PM »
Samo da kratko objasnim ovo oko administratora, što neke forumaše očito buni. Dakle, za sve forumaše administrator je samo jedan - Mali od portala -  svi ostali su tu kao privremena tehnička pomoć ako bude potrebno. I to je sve. Ako imate potrebu iz bilo kojeg razloga kontaktirati administratora to je Mali od portala!!!
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline Eventum

• Administrator
  • Komodor
  • Born to sail forced to work!
    • Prodajem Elan 333
« Reply #6 on: December 07, 2020, 11:41:57 AM »
Ja sam dao obećanje Malom od portala da ću pomoći koliko god mogu, stignem i znam, no troje-četvero ljudi opet ne čine forum, zato sam mišljenja da ukoliko ne bude angažmana većeg broja članova da će se forum vrlo brzo ugasiti. Samo je pitanje da li i kome je to onda u interesu.
...
Otvorite možda posebnu temu di se članovi mogu izjasniti kako bi oni volili da ovo sve dalje ide a ne da ja sam prdeka* ako im je stalo do foruma nek se izjasne ,ako se nitko nejavi onda ?
Pozdrav,
podržavam tvoju ideju, također mislim da vrijeme foruma nije u potpunosti prošlo, posebice iz razloga što su to jedina mjesta koja pohranjuju niz, lako pretraživih, korisnih informacija u proteklom vremenu.