Author Topic: Nevinost  (Read 22825 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Quarnery

• Noštromo
Re: Nevinost
« Reply #10 on: February 05, 2010, 08:32:54 AM »
Kad smo već kod prava na mišljenje i onečišćenju foruma!!?? confuse0

Sam sam prestao tako pisati, jer se previše seronja, a sigurno zato jer su baš oni među takvima koji uništavaju, javlja a neče i ne žele shvatiti gdje smo i gdje čemo tek biti.

Obično se započinje s ovakvim ''krasnim'' epitetima a završi na spominjanju familije.

« Last Edit: February 05, 2010, 01:32:21 PM by Tin »

Offline Tin

• Viceadmiral
« Reply #11 on: February 05, 2010, 01:35:46 PM »
Nemojte se ljuditi gospodo, ali s moje tocke gledista barem nekoliko clanova foruma nimalo ne bira rijeci kojima izrazava svoje misljenje i vrlo cesto to zvuci grubo, uvredljivo makar mozda ne misle nista lose i iz toga nastaju sukobi - potpuno nepotrebno. Uzmite u obzir da u pisanoj komunikaciji kada ne vidite sugovornika jako tesko je procitati ironiju, zafrkanciju i sl. ako ona nije ocito izrazena.

Offline marjan

• Chief
« Reply #12 on: February 05, 2010, 11:00:22 PM »
Tin potpuno se slažem sa tobom. Nautica portal bi morao biti kvalitetniji od nekih drugih i po kulturi riječi, poštivanju mišljenja drugih ucesnika  pa i u tome, da nema nacionalni naboj. Vecina ucesnika se toga drži a nadam se da cemo time mjenjati i par onih koji povremeno istrcavaju.

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #13 on: September 02, 2014, 09:33:33 AM »
Nemojte se ljuditi gospodo, ali s moje tocke gledista barem nekoliko clanova foruma nimalo ne bira rijeci kojima izrazava svoje misljenje i vrlo cesto to zvuci grubo, uvredljivo makar mozda ne misle nista lose i iz toga nastaju sukobi - potpuno nepotrebno. Uzmite u obzir da u pisanoj komunikaciji kada ne vidite sugovornika jako tesko je procitati ironiju, zafrkanciju i sl. ako ona nije ocito izrazena.

Šta se mene tiče, podebljano odgovara, a izraze, koji meni stvarno nisu svojstveni naučio sam na našim TV medijima, a napisao provociran reakcijom. Šteta što Krešo nije više aktivan na forumu, ali se nadam da je ostao aktivan svojim uvjerenjima :icon_scratch:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš