Nautica portal > Obavijesti

Nadogradnja portala

(1/2) > >>

Mali od portala:
U sljedećih nekoliko dana raditi će se nadogradnja Nautica portala, no to ne bi trebalo utjecati na rad foruma.

Ukoliko ipak u nekom trenu forum ne bude u funkciji potruditi ćemo se da vrlo brzo ponovno bude online.

Friga:
@Mali od portala
Nakon nadogradnje portala Tapatalk mi više ne prihvaća lozinku. Izbaci grešku "Log in failed". Kada se stisne Forget password Submit na formu izbaci "System message Invalid action". Password mi je sigurno dobar (u keychainu je), a ne prolazi niti pokušaj promjene. Portal preko kompa radi normalno.

LP

Mali od portala:

--- Quote from: Friga on December 08, 2020, 07:24:54 PM ---@Mali od portala
Nakon nadogradnje portala Tapatalk mi više ne prihvaća lozinku. Izbaci grešku "Log in failed". Kada se stisne Forget password Submit na formu izbaci "System message Invalid action". Password mi je sigurno dobar (u keychainu je), a ne prolazi niti pokušaj promjene. Portal preko kompa radi normalno.

LP

--- End quote ---
Još uvijek traje nadogradnja portala, pa je možda to razlog. Vjerujem da će uskoro biti riješeno...

Friga:

--- Quote ---Još uvijek traje nadogradnja portala, pa je možda to razlog. Vjerujem da će uskoro biti riješeno...

--- End quote ---
Hvala!

Mali od portala:

--- Quote from: Friga on December 08, 2020, 07:24:54 PM ---@Mali od portala

LP

--- End quote ---

Tapatalk je sada, nakon završetka nadogradnje, omogućen, pa molim da provjerite da li radi.

Hvala na strpljenju!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version