Author Topic: Traže se moderatori  (Read 29961 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline hidrotherapy

• Global Moderator
  • Komodor
Re: Traže se moderatori
« Reply #20 on: October 02, 2017, 07:59:06 PM »
Novu temu ne moraju nužno otvarati administrator ili moderator.
To je dostupno svima i svatko može otvoriti novu temu ukoliko ima nešto suvislo za napisati.

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #21 on: October 02, 2017, 10:14:18 PM »
Hidriču nisam baš toliko "doff" da to ne bi znao; otvorio sam ih dovoljno (naslova mislim). Ali samo naslov se izgubi, nego otvoriti cijelo poglavlje, samo za sebe li kako se to već zove, a ne neki sitni naslov. To je danas "mus" za sve ozbiljnije forume, to je materijal za danas, i to sve aktualniji. Ne idem toliko često na "Ribolovni forum", ali mislim da oni imaju takvu rubriku, ali i da zaostajemo idejama za njima, zato pogledaj i sam i dođi na ideju (a siguran sam da to i znaš). Zar je to toliki problem da se tako nešto otvori, a obični članovi mogu otvarati samo naslove koliko je meni poznato. Ma svejedno ko od vas otvori, samo neka otvori.
Ne opterećujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budućnost !!!

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #22 on: October 04, 2017, 09:32:40 PM »
Jasno je meni da je : http://forum.ribolovnamoru.com/  veliki forum i s puno više članova, time, ali i namjenom foruma aktivnih,  itd, itd. A njihovi brodovi su odreda motorni brodovi; dakle prljaju more i nisu toliko osviješteni kao što smo mi, (ili bi morali  biti), a po pitanju ekologije mislim. I oni imaju temu o ekologiji, što mi nemamo. Pa da se i otvori kod nas neki naslov, ono bi bilo tamo u "Općenito", tamo gdje je sve i svašta nagurano, totalno nepregledno.
Mi tek odnedavno imamo moderatore, možda su za sada i ne toliko iskusni; ili neće, nedajbože da bih rekao da ne znaju, ali neka pogledaju zaboga, pogledaju za dobiti poneku ideju. Nisu ni drugi moderatori "izmislili toplu vodu", a koliko se sjećam i "ribolovni" se mijenjao, a sada izgleda ovako:

ovo crveno uokvireno je posebno povećano (da bi se zorno vidjelo), a baš o ekologiji:

Pa promijenite, dodajte, napravite zanimljivije, zaškakljajte članove, provocirajte, podsjetite, usmjerite, izmislite, itd, i nemojte biti "drvene marije" :laughing7:
Ne opterećujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budućnost !!!

pero

• Guest
« Reply #23 on: April 02, 2020, 07:19:33 PM »
Možda da je postavit par novih moderatora    uz Hydra....?
Ko se javlja ?

Kantafig

• Guest
« Reply #24 on: April 02, 2020, 08:23:49 PM »
 Ahahahahaaa, da traze se moderatori odje. ahahahaaaa. za koga, za onoga sto para ko da je pobjego iz ludare i onoga sto na svaki post okaci deset slika ko da je u skoli za djecu sa smetnjama u razvoju ili onaj "kupio sam dobio sam" sto me podsjeca na jednu, kad sam bio dijete, sto smo je zvali "Mare smetlištarka" i krali joj smokve i šipke.. Moj hombre,i  jedan je previse za portal dje se ostavi jedan post svakih deset dana a zadnja tema otvorena prije 2 godine. Odje je koliko toliko aktivno tek kad ja napisem neki "nepodoban" i "neugodan" post a da nije toga bio bi ko sto vec napisah 1 post svakih deset dana.

I traze se moderatori, to isto ko da hrvatska kupi 5 nosaca aviona. Pa nije ovo yachting monthly, cruisers & sailing forum, yachts and yachting online forum, boatdesign forum i slicno da ti treba 10 moderatora.
« Last Edit: April 02, 2020, 09:31:56 PM by Kantafig »

pero

• Guest
« Reply #25 on: April 02, 2020, 08:40:21 PM »
Kantafig jel  se to javljaš za moderatora ?  :icon_biggrin:  ;)

Offline pelig

• Barba
« Reply #26 on: April 03, 2020, 07:02:57 AM »
Gdje je nestao onaj moderator Tihač? Bio je baš simpatičan tip.