Škola jedrenja za neznalice > Jedrenje za početnike

Škola jedrenja za starije

(1/6) > >>

ante_st:
Nisam bio siguran gdje ovu temu stavit, ovo mi se činilo najbolje mjesto.

Uglavnom, već neko vrijeme me zanima jedrenje i napokon sam odlučio nešto napravit po tom pitanju. Otišao sam do par jedriličarskih klubova ali nigdje ne postoji škola jedrenja za starije? Čini se da je problem u nedostatku brodova ali i trenera. Jedini izlaz mi je ponudio jedan trener, rekao je mi je najbolje kupiti brod, učlanit se u klub i da će mi ljudi pomoć. To je odlična ideja, ali nažalost laser je malo skup za moj đep. Plan mi je pokušat skupit novce za 505, cijena je oko 3500 eura što se dijeli na dvoje i ispadne puno jeftinije od lasera, a i mome neiskusnome oku se čini napetija.

Moja pitanja su, postoji li negdje slučajno škola jedrenja za starije? Jel 505 dobar izbor? I kada su 505 regate, navratio bih sa prijateljima i nadam se bar jednog od njih zainteresirao (treba mi flokist  anim64 )

p.s. Postoji dobra šansa da ću ovo proljeće/ljeto imat pristup krstašu  :)

Dario:
znam da na kvarneru imas skolu jedrenja na krstasima i u laseru za starije par sto kuna ali pretposatvljam da ti to nije interesantno

ante_st:
Krstas mi nije toliko napet, nada san se u nekom klubu laser probat da mi bude lakše na 505.

Dario:
u jk 3. maj imas skolu jedrenja na laseru

za 505 ce ti najbolje znati reci stibra, fajv_o, ante_ri, spich

ante_st:
E to bi eventualno mogao tek na ljeto jer mi je daleko.
Hvala na brzom odgovoru.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version