Nautica portal > Općenito

Škovacera

(1/65) > >>

traktor:
Ne deri se nisam gluh, ne trebas zloupotrebljavat svoje znanje sluzenja kompjutorom.
Nije lako biti star i neizivljen ( napiso bi nedojeban ali ne zelim koristiti neprimjereni rjecnik).

Osim gluposti koje si napisao, u dobroj mjeri stoji opaska o mojoj reakciji na uvredljiv tekst.
To sam nazalost tek nedavno skuzio koliko  god to glupo i neuvjerljivo zvucalo. 

I sto se klincis sa svojim threadom. Moj je dosad  posjeceniji i komentiraniji iako sam ispodprosjecni jedrilicar,sporkog jezika i problematicnog stila, s jednim jelom na meniju, a ti jak i iskusan  igrac pun kulture i jedrilicarskog znanja, s temom  kojom se najaktivniji  forumasi najradije hranei opijaju.

I tko te drzi, pa ti si se prvi zakacio. Sto se mene tice neces s menom imati puno posla jer ne zalazim u tvoju butigu.

zdravko dren:
Dobro genije, i tko je po tebi najtrofejniji hrvatski jedriličar ?

zdravko dren:
NIsi pomislio, npr, da pisem povecanim fontom jer sam stariji i slabo vidim ? Da pisem sve velikim slovima onda bi se derao kako kaze web BonTon.. ovako ne rugaj se slabovidnima  happy0034

dag:
Nije mi jasno zasto se ne dopisujete preko PM?
Meni je malo neugodno ovo citati, no ne znam sto drugi misle.

zdravko dren:

--- Quote ---Da se reči kupuju, manje bi se govorile.
--- End quote ---
   :angel02

A iskljuceno mije editiranje mojih postova i brisanje, i ja bi rado pobrisao al nemogu, onemoguceno mi je..

A traktor hoce medijsku paznju pa me javno napada skuplja sebi poene.. sto cu mu ja valjda ga to dize u njenim ocima...

--- Quote ---Bolje je biti malo lud, nego malo pametan.
--- End quote ---

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version