Brodovi > Nautički sajmovi

International boat show Rijeka 2019

(1/4) > >>

kompica:
Pa zar niko ni riječi o jednom od najljepših i najvećih sajmova nautike na svijetu a i šire ???
Evo za vas koji ste bili spriječeni doći zbog jedriličarskih i  inih obveza par slikica da malo patite.
Ova zadnja je slikana po noći, pred zatvaranje.

pero:

--- Quote from: kompica on October 02, 2019, 06:44:39 PM ---Pa zar niko ni riječi o jednom od najljepših i najvećih sajmova nautike na svijetu a i šire ???
Evo za vas koji ste bili spriječeni doći zbog jedriličarskih i  inih obveza par slikica da malo patite.

--- End quote ---

Na kojim si ti tabletama ili ?
 International boat show Rijeka 2019  ?

Na slikama  je Genova Boat Show ,a zadnja slika po noči je Miami Yacht Show koji je svake godine u veljači mjesecu pa se najavi na vrime kad si tamo da se vidimo  :thumbsup:

kompica:

--- Quote from: pero on October 02, 2019, 07:42:14 PM ---
--- Quote from: kompica on October 02, 2019, 06:44:39 PM ---Pa zar niko ni riječi o jednom od najljepših i najvećih sajmova nautike na svijetu a i šire ???

--- End quote ---

Na slikama  je Genova Boat Show ,a zadnja slika po noči je Miami Yacht Show koji je svake godine u veljači mjesecu pa se najavi na vrime kad si tamo da se vidimo  :thumbsup:

--- End quote ---

Pa vidi stvarno si u pravu. Pero, ti si naše oko sokolovo. Bit će da sam stavio krive slike. Evo sad ću stavit jednu koju sam slikao po noći pred samo zatvaranje.

Damir s:
Pijeka boat show by night :laughing7: a bio tamo pred par dana :hello2:

kompica:

Pero, ovaj post je do sada pogledan 175 puta. To znači da ga je pročitalo barem 150 ljudi i niko ga nije komentirao osim tebe. Žalosno je da već ako ne po naslovu a ono po slikama nisi shvatio da je riječ o sprdnji. O sprdnji zato što sam ja bio na tom sajmu i nije se imalo šta slikat.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version