Brodska oprema i sustavi > Brodski motori (propulzija)

Fast Wave 30 - regatna jedrilica - ugradnja motora do 20KS

(1/9) > >>

FastWave:
Bok,

molim sugestije i pomoć. U Fast Wave 30 regatnu jedrilicu ugradio bih motor. Mučim se s vanbrodskim i nikad ne radi kako spada, a ako ima vala apsolutno brod ne ide.

Tako da bih stavio unutrašnji do max 20KS sa saildriveom.
Molim preporuke.

Hvala

pelig:
Justin je predvidio Volvo MD2010. To je bilo i u projektu i prvim izvedbama. Ako želiš imam ti i sliku. Ja bih se uvijek držao toga.

dmeter:

--- Quote from: FastWave on December 08, 2016, 12:04:37 PM ---Bok,

molim sugestije i pomoć. U Fast Wave 30 regatnu jedrilicu ugradio bih motor. Mučim se s vanbrodskim i nikad ne radi kako spada, a ako ima vala apsolutno brod ne ide.

Molim preporuke.

Hvala

--- End quote ---
Je li ti se to isplati,to ti je skuplje nego cili taj brod novi kosta
sam motor 20 ks i saildrive bez ugradnje ti košta oko 87000 kn instrumenti samog motora  3000 kn do 9000 kn(digitala) komande naprid nazad i to košta.
naknadna ugradnja najmanje 20000 kn ako ne i više.sigurno bi tio i sklopivu propelu a to ti košta od 600€ dvokraka - 3200€ 4-kraka€

FastWave:

--- Quote from: pelig on December 08, 2016, 01:21:20 PM ---Justin je predvidio Volvo MD2010. To je bilo i u projektu i prvim izvedbama. Ako želiš imam ti i sliku. Ja bih se uvijek držao toga.

--- End quote ---

pelig, hvala ti. Pošalji sliku molim te. S tim da je Volvo sada izbacio novi model D-13 (13 KS, isto dva cilindra).

FastWave:

--- Quote from: dmeter on December 08, 2016, 10:28:51 PM ---
--- Quote from: FastWave on December 08, 2016, 12:04:37 PM ---Bok,

Molim preporuke.

Hvala

--- End quote ---
Je li ti se to isplati,to ti je skuplje nego cili taj brod novi kosta
sam motor 20 ks i saildrive bez ugradnje ti košta oko 87000 kn instrumenti samog motora  3000 kn do 9000 kn(digitala) komande naprid nazad i to košta.
naknadna ugradnja najmanje 20000 kn ako ne i više.sigurno bi tio i sklopivu propelu a to ti košta od 600€ dvokraka - 3200€ 4-kraka€

--- End quote ---

dmeter, hvala ti, sad si me ubio skroz ;)

ugranja je čak 20000kn? ja sam dobio neku informaciju da je oko 5000 kn, samo nije provjerena.

Koje mi drugo rješenje, polovni motor?

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version