Brodska oprema i sustavi > Software

Fugawi

(1/1)

Tin:
Posto ga svi tako hvalite, a dosao je trenutak i da meni treba.... zanima me odakle skinuti (crackanu) verziju Fugawia.

Hvala!

vragec32:
--- ili pitanje: kako otvoriti Neki_xyz.USR file (Lowrance file) i pretvoriti ga u recimo GPX file, a može i Garminov GDB file ???
Ne ide niti s njim, Fugawi-em! "Out of memory"
Ne ide niti s Maptech-ovim Pocket Navigator-om, a oba kao podržavaju taj format ... ali otvoriti se neda!   opu8568

billybob:

--- Quote from: vragec32 on June 17, 2010, 02:46:00 PM ------ ili pitanje: kako otvoriti Neki_xyz.USR file (Lowrance file) i pretvoriti ga u recimo GPX file, a može i Garminov GDB file ???
Ne ide niti s njim, Fugawi-em! "Out of memory"
Ne ide niti s Maptech-ovim Pocket Navigator-om, a oba kao podržavaju taj format ... ali otvoriti se neda!   opu8568

--- End quote ---

probaj sa ovim

http://www.filetypeshelp.com/types/USR.html?keyword=Usr%20file&gclid=CK3p7cOQzaICFYIU4wodKikcyw

skipi55:
Bok Tin,
vidim da tražiš "FUGAVI"....Ja imam FUGAVI GLOBAL NAVIGATOR I MARINE ENC v.4.0.12. Imam i neke Karte ako ti trebaju ili buš ih sam ufural putem scanera ( mislim da su moje malo starije). Jedino nisam siguran da imam LANGUAGE Files (imam njemačku verziju). Mogu pogledati pa ako nisi nabavio, pošalji mi mail ili ostavi poruku na Forumu - ovdje. Stavil bum to onda na svoj FTP Server pa skini.

Lijep pozdrav skipi55-Nino  :angel02

Tin:
Hvala, sredio sam taj problem... mislio sam da je neki problem s MapSourceom, ali ispalo na kraju da je corruptan file i da ga zato ne zeli otvoriti. Tako da mi trenutno ne treba Fugawi, hvala.

Navigation

[0] Message Index

Go to full version