Brodovi > Vaša plovila

"Malena"

(1/21) > >>

MMX:
Pozdrav,

S obzirom da je došlo do promjene plovila,red je da predstavim našu malu barku. ;D
Zahvaljujući ovom forumu sam pročitao/pregledao dosta informacija o Elanu 19... Također spletom okolnosti i kupio Elana od forumaša Janko_Ka. Sve je prošlo super i lijepo je da postoje ovakvi forumi sa puno korisnih informacija i dobrih ljudi.
Tek je jučer stavljena u more,nalazi se u Jadranovu. Prvi transport/spuštanje/dizanje jarbola/vez je bilo malo napeto i konfuzno ( :D) ali svaki početak je ajmo reć "težak". :)
Jučer tek malo na motor, ali sve je spremno za prvo dizanje jedara! Danas u Rijeci prolom oblaka nažalost...
Jutros prije posla iša bacit pogled na barku i već mi se činilo da "ne stoji dobro".Naravno da je sve bilo u redu.  ^-^
Redovito sam bio posada na jednoj lijepoj jedrilici od 6.5m ali sad sliedi pravo učenje,tako da vjerojatno slijedi i par pitanja kako iskustvo bude raslo... :icon_salut:
S obzirom da će i maleni biti na barki (5 i 2 godine) dobro je došao topic "Brodska ljekarna", te "Praktični savjeti".
 Već se neki planovi rade u glavi,ali u blizini naravno. Krk za početak, Voz i Celehovica pa onda dalje...
Savjeti i preporuke su dobrodošli naravno.

LP,

Marko

Strici:
Drago mi je na "prinovi" Naravno početnićko uzbuđenje, no to i ostaje kod takvih radova. Jedino če kasnije biti više iskustva, pa če uzbuđenje biti bez stresa. :thumbsup:
Jako sam uvjeren da si napravio dobru kupnju, jer mislim da je Janjkec korektan i pošten dečko. To iz mog unutrašnjeg uvjerenja, i toplo se za tebe nadam da nisam falio.
:thumbsup:

estan:
A, ima ta brodica i ljijepu povijest plovidbi iza sebe. Nadam se da ćeš nastaviti tradiciju.

pija mali:
 ma barka samo takva, po mjeri pravog moreljupca :blob1:

MMX:

Nadam se i ja da će se nastaviti tradicija. ^-^
Lijepo je bilo čitati putopise ovog "malog ali velikog" Elana.
Još jedna zahvala "Maloj od Portala" na spašavanju foruma!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version