Author Topic: Tako se NE radi!!  (Read 8790 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Damir s

• Admiral
Re: Tako se NE radi!!
« Reply #10 on: June 09, 2020, 06:30:22 PM »
Ajde ALEX (sada radoznalec jer radis sa iste adrese) ne izigravaj budalu napisi nesto posteno :BangHead: Nisi se pohvalio jesi li prodao brod  :toothy4:

Imam ti jos puno viceva o Slovencima koje mi je poslao tvoj sunarodnjak ,pa ces opet kukati Maloj od portala :laughing7:
« Last Edit: June 09, 2020, 06:36:58 PM by Damir s »
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #11 on: June 09, 2020, 08:01:21 PM »

Ako je to taj ponovo na drugo ime prijavljen, prije nekog vremena kad je s "visoka" savjetovao da kupim monitor ne u Lidlu, pogledao sam postove koje je dotada pisao, i tek tada shvatio od kuda je.
Gotovo sve njegove diskusije na forumu su kritike (to koliko se sjećam, jer je prošlo oko 3/4 godine) na našem Jadranu. Ne i neopravdane, ali čini mi se ama ni jednu pohvalu, nego samo sve negativno.
Rekoh vjerujem i znam da nije izmišljao, nažalost je tako. Ali samo navoditi negativnosti ukazuje na prgavi karakter, a to će se tek nakon ovog mog teksta ponovo vidjeti, nažalost što sam podosta osjetio kod njegovih sunarodnjaka. Šteta jer su to pametni i marljivi ljudi, (govorim o muškima), ali eto uvijek zapnu za oko oni koji su tih karakteristika kao ovaj, a ta se manjina uvijek istakne, mislim primjećuje u odnosu na normalnu većinu.
I opet da ponovim; nikako neću reći da on u mnogome nema pravo, ali je prgav i neugodan tip.
To ako je taj kojeg Damir spominje, a izgleda da je.
Ne opterećujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budućnost !!!

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #12 on: June 12, 2020, 11:25:00 PM »
Evo malo nezgoda sa jedrilicama, moglo je zavrsiti i drugacije ali nije :laughing7:

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Offline Damir s

• Admiral

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #14 on: August 16, 2020, 12:15:03 PM »
Kada sve krene napopako  :BangHead: