Author Topic: Malo neobicno  (Read 133175 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Damir s

• Admiral
Re: Malo neobicno
« Reply #410 on: September 22, 2020, 04:13:07 PM »
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #411 on: September 25, 2020, 06:18:36 PM »
Ima 81 godinu jednostava tip i uopce ne kuka pravo uzivanje ga je gledati i cuti a la sam se nasmijao :sunny:

https://www.rtp.pt/acores/sociedade/velejador-de-81-anos-passou-78-dias-no-mar-entre-a-noruega-e-o-faial-video_67922
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Maestral

• Noštromo
« Reply #412 on: September 28, 2020, 10:13:25 PM »
Već odavno se nisam tako nasmijao gledajući ova istočna čuda (DDR) od auta.

Offline pelig

• Barba
« Reply #413 on: September 29, 2020, 07:07:22 AM »
Pervan i Šebalj su vrhunski maheri za naglasit neke stvari. Ali o tim autima, nikad nisam čuo da bivši vlasnici govore nešto loše. Uglavnom su ih svi hvalili.

Offline paagus

• Noštromo
« Reply #414 on: September 29, 2020, 01:26:41 PM »
Pervan i Šebalj su vrhunski maheri za naglasit neke stvari. Ali o tim autima, nikad nisam čuo da bivši vlasnici govore nešto loše. Uglavnom su ih svi hvalili.
Ti su auti iznijeli motorizaciju u ono doba, kao što je to TOMOS 4 odradio na moru kod nas.
Oni su u ono doba koštali oko 3000 DEM - recimo da je to oko današnjih 1500 EUR.
Volio bih vidjeti što bi oni koji se izruguju tim autima danas isporučili za 2000 do 3000 EUR  :dontknow:

Paagus

Offline Maestral

• Noštromo
« Reply #415 on: September 29, 2020, 04:52:11 PM »
Ma nisu me nasmijali auti, za ono vrijeme sasvim korektni za stići od odredišta do cilja, nasmijali su me Pervan i Šebalj koji su na jedan humoran ali ne i potcijenjivački način napravili test tih vozećih sprava.

Offline Maestral

• Noštromo
« Reply #416 on: December 31, 2020, 04:15:17 PM »
Izgleda da ima jaki jugo i korona utjecaj i na umjetničko "stvaralaštvo" - u ovom slučaju performance jedne mlade "plesačice" u Zadru.