Author Topic: Ostale slike  (Read 15917 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pelig

• Barba
Re: Ostale slike
« Reply #10 on: September 10, 2018, 07:35:18 AM »
Ako nekoga interesira petrolejke ovdje ih se moze naci lijepe su ima i unikata ali cjene su visoke.

https://www.olielampen.nl/?___store=base&___from_store=default

Je, te lampe su lijepe i skupe. Ako nađeš kakove jeftine, a vidim da si majstor u tome, javi.

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #11 on: September 10, 2018, 08:16:31 AM »
Reci ti meni kakve lampe te interesiraju pa cemo vidjeti jer znaju biti nekada skoro zabadava i cijena , a ova trgovina ih prodaje i sve je na jednome mjestu pa oni to  normalno naplacuju.
Evo netko je ove prepravio na struju (shebo) https://www.marktplaats.nl/a/watersport-en-boten/bootonderdelen/m1312563550-olie-lampen-gebruikt-in-de-kajuit-elektrisch.html?c=a2384ef0ece270f44503df9f8598c624&previousPage=lr
Evo ova je inace oko 170€ 
 https://www.marktplaats.nl/a/watersport-en-boten/hengelsport-algemeen/m1320507006-originele-petromax-rapid-lamp-met-wind-kap.html?c=a2384ef0ece270f44503df9f8598c624&previousPage=lr
Ponekad ljudi prodaju samo da se rijese smeca za par € Nekada mozes naci odmah a nekada cekas godinama za neku stvar.

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline pelig

• Barba
« Reply #12 on: September 10, 2018, 10:18:56 AM »
Ponekad ljudi prodaju samo da se rijese smeca za par € Nekada mozes naci odmah a nekada cekas godinama za neku stvar.

Evo takove ja vrebam, stare, a za par eura. Tu kod nas, em je ponuda nikakva, em postoji solidna potražnja, pa su čak i za to visoke cijene.

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #13 on: September 30, 2018, 05:41:19 AM »
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #14 on: November 05, 2018, 07:58:39 AM »
Izvadili su jedrilicu  Brunel koja se takmicila u Volvo ocean  race na suho:
« Last Edit: November 05, 2018, 07:54:22 PM by Damir s »

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #15 on: October 06, 2019, 08:24:53 PM »
Pripremaju BRUNEL za more. Skinuli jarbol, timune i foliju sa trupa: