Author Topic: Nevera, nevera  (Read 25000 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Rubikon

• Mali od palube
  • *
Re: Nevera, nevera
« Reply #10 on: March 20, 2016, 05:06:14 PM »
Splitski tornado koji je iza sebe ostavio krš i nered samo takav. Pravo je čudo da nije bilo stradalih obzirom da je prošao kroz sami grad!

screen capture

Nakon prolaska, malo je nedostajalo da se na približno istom mjestu formira još jedan.

upload img

Leo

• Guest
« Reply #11 on: July 13, 2017, 06:29:46 PM »
Evo malo munjenih od utorka iz luke.

Offline estan

• Admiral
« Reply #12 on: July 13, 2017, 09:59:10 PM »
E jesi se našao u pravo vrijeme na pravom mjestu. :thumbsup:

Leo

• Guest
« Reply #13 on: September 03, 2017, 10:05:25 AM »
Jučerašnji dolazak nevere

Offline Maestral

• Noštromo
« Reply #14 on: September 23, 2019, 11:19:29 PM »
Tornado na sidru, nije bilo baš ugodno.

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #15 on: September 25, 2019, 06:49:19 PM »
Spasavanje posade kod Azora:

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline jazmi

• Noštromo
« Reply #16 on: September 26, 2019, 11:08:14 PM »

Zašto?

Offline Maestral

• Noštromo
« Reply #17 on: September 26, 2019, 11:40:35 PM »
Ni meni nije baš jasno zašto. Jedrilica normalno plovi, možda je otišao motor ali njega na takvome moru nipošto ne palimo. Jarbol stoji ... možda je posadi bilo dosta svega?!

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #18 on: September 28, 2019, 07:52:07 AM »
Evo jos jednoga udarenog mokrim jedrom po glavi  :laughing7: ima par nastavaka!!!!

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Kantafig

• Guest
« Reply #19 on: September 28, 2019, 01:58:49 PM »
Evo jos jednoga udarenog mokrim jedrom po glavi  :laughing7: ima par nastavaka!!!!

zasto je udaren mokrim jedrom po glavi. pa on dolazi iz pomorske zemlje a ne zemlje kojoj je more u zaledju, on dolazi iz zemlje odakle su plovili do amerike 1000 godina prije Kolumba, on ne dolazi iz zemlje kojoj je uzrecica hvali more drz se kraja i dje je vecini  i dan danas u 21-vom stoljecu odlazak jedrilicom do palagruze ko nekad ferdinandu magellanu na put oko svijeta.
on ne dolazi iz zemlje dje idu u pomorsku skolu a misle kako ce raditi na kraju.
pa evo ti ovaj ima 75 godina i ide iz los angelesa do hawaja, u nas   "čiča" sa 75 godina vise ni u barku ne ide a kamo li solo jedriti, nego ih se skupi njih desetak na nekoj rivi ili mulu, eventualno igraju briskule ili tresete i  razglabaju ko ima vise bolestina i koje lijekove piju.