Škola jedrenja za neznalice > Brodska oprema

Suha odjeća

(1/7) > >>

Grinteša:
Nisam uspio nigdje pronaći ovu temu, pa ako negdje već postoji, neka je moderator izbriše...
Kakva su vaša iskustva sa nepromočivom odjećom ( cijene, kvaliteta isl.)

Damir s:
Grintesa ideja ti je super podrzavam te :hello2:
Ovdje u Belgiji i Nizozemskoj cijene odjece i obuce za jedrenje poznatih marki su astronomske

DUBARRY  cizme 320€ polovne ne mozes naci ispod 120€ cipele min 60€ problem je da nema puno izbora i za dobru stvar da ti noga bude suha moras se isprsiti ako mislis po zimi jedriti .
Jakne i odjela ima puno i veliki raspon cijena kao i kvalitete.
Ovdje se da naci i dosta toga druga ruka a da nije puno koristeno ponekad stvarno smjesna cijena ali problem je moras potrefiti velicinu koja ti odgovara (probati ) t to je najednostavnije u trgovini. Ima dosta toga na ponudi za djecu i da je u dobrom stanju jer djeca to brzo prerastu. Kod nas je relativno jeftino i dobra kvaliteta za vikend jedrilicare u Decatlonu ali nije za profesionalce .

Leo:

--- Quote from: Damir s on October 15, 2015, 03:13:31 PM ---.....Kod nas je relativno jeftino i dobra kvaliteta za vikend jedrilicare u Decatlonu ali nije za profesionalce ....

--- End quote ---

?? zašto

Nažalost Decatlon u Zg nema cijeli asortiman nautičke opreme ali inaće imaju jako dobrih stvari..i po vrlo prihvatljivim cijenama.

Damir s:
Hi Leo kao sto sam napisao prije Decatlon ima dobrih stvari ali ako zelis da budes suh tjedan dana na jedrilici po nevremenu ili ribariti neces ici u Decatlon i kupiti odijelo (ako nema mogucnosti hocemo svi mi jer je tako visa sila odredila) Ja sam se informirao u Nizozemskoj vecina ribara ti ima
Musto MPX Gore-Tex Offshore Jakna  , Musto BR2 Offshore jedrilicarske hlac samo cijena kompleta je 928€
Tu je stranica iz Nizozemske
http://www.decathlon.nl/C-995792-heren-watersportkleding
A cizme imaju samo gumene (za po blatu gaziti)
Cipele su im u redu .
Imamo ti mi od njih dosta jer za nas pocetak je vise nego prihvatljivo ali kada budemo isli dolje mislim da cemo ici na Musto ako je duze  lose vrijeme nemas gdje susiti robu a mokar moras biti vani mislim da nema cijene koju bi ja platio da budem suh. To je moje misljenje ali drugi imaju pravo odlucivati sto ce kupiti i nositi mi nismo od luksuza ali za zdravlje nismo nikada sparali.

Leo:
Njihove čizme su uredno odradile 50tak regata (praktički sve one sa kojih su slike po forumu, možda par je odrađeno u cipelama...prova) , istina po jadranskoj bari  :icon_biggrin: i još su dobre.. (baj d'vej dobro sam pazio da ne idem u blato.. niti jedan vlasnik broda ne voli blatnjave tragove po palubi..) i
A naravno da možeš kupit čizme koje koštaju 10-15 puta više  ali se postavlja pitanje kad i gdje češ ih koristiti ....

isto ono (50tak regata) vrijedi za jaknu i za hlače
Istina hlače su mi sada promočile ali nakon 6 godina i 50tak regata nije ni tako strašno (za 70tak eurića koliko sam ih platio?)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version