Author Topic: Najbolji unutrašnji motor  (Read 73655 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Strici

• Admiral flote
Re: Najbolji unutrašnji motor
« Reply #40 on: February 08, 2013, 06:10:14 PM »
Umro je, pokoj mu duši. Umro je jedan od najboljih meštri za te motore. Takav je motor sredio za ni dva tjedna, i opiturao, pa su bili ko novi. Jozo Ercegović. zvan Mercedes :-[
Ne opterećujte se previše akumulatorima! Permanent magneti i superkondenzatori su budućnost !!!

Offline megapoma

• Mornar
  • **
« Reply #41 on: July 13, 2021, 12:40:07 PM »
Pozdrav svima , planiram zamijeniti Torpedo 18/24 u svojoj brodici Narav (Greben Vela luka). Zanima me koji motor bi od ovih koji su na našem tržištu pasao, a da ne moram puno "kopati " po brodu oko adaptacije nosača motora i osovine .Volio bi da bude što jednostavnije ... :icon_thumright:
Lijepi pozdrav  :hello2:

Offline dmeter

• Kontra-admiral
« Reply #42 on: July 15, 2021, 05:00:40 AM »
Pozdrav svima , planiram zamijeniti Torpedo 18/24 u svojoj brodici Narav (Greben Vela luka). Zanima me koji motor bi od ovih koji su na našem tržištu pasao, a da ne moram puno "kopati " po brodu oko adaptacije nosača motora i osovine .Volio bi da bude što jednostavnije ... :icon_thumright:
Lijepi pozdrav  :hello2:
Torpedo 18/24
https://www.burzanautike.com/hr/mali_oglas/prodajem-torpedo_18_ks/35810

Offline megapoma

• Mornar
  • **
« Reply #43 on: July 15, 2021, 07:51:22 AM »
Da li to znači da se ni jedan drugi ne može pripasati? Sadašnji Torpedo mijenjam ne zato što je neispravan , već zato što imam 60 godina i nisam više spretan kao prije , pa mi treba motor sa jednoručnom komandom.