Brodska oprema i sustavi > Brodski dizajn i samogradnja

prozori f4 nautika

(1/2) > >>

verso:
jeli ih je tko kad kupio kod unimara ili negdje drugdje ?
potrebujem ih po mjeri  za galeba/nadkabina, pa me zanima ako tko ima neku okvirnu cijenu i da li je tko imao problema ako je natkabina zakrivljena? kako to prati prozor?

Trogirski zet:
Ja sam za stari brod prije nekoliko godina kupio prozore, rađene po mjeri u Zadarplastu. http://www.zadarplast.hr Rade ih od aluminija i kaljenog stakla, vrlo solidne kvalitete, mogu biti obojana i sl.  happy0034
Do nekog radijusa se može naručiti i zakrivljeno staklo. Sve to naravno podiže cijenu. Mislim da sam platio prozore za natkabinu oko 1500 Eura (dva prednja jako malo zakrivljena i dva bočna na klizno otvaranje, kaljeno staklo, obojano, aluminijski okviri, ugradnja). Vidi slikicu:

verso:
da, nisu losi..ali nekako su mi oni f4 lijepsi...jedino me jebe sto se rade u ITL pa sta ako ne bude odgovaralo...uvijek neki milimertar negdje fali :-)
nesluzbeno sam se informirao, mislim da ovi f4 za moju nadkabinu dojdu cca 12000 kunelica...

Dario:
imam ti ja na barci od zadarplasta za natkabinu pa mozes ici pogledati

grafit:

--- Quote from: verso on December 12, 2009, 11:23:25 PM ---jeli ih je tko kad kupio kod unimara ili negdje drugdje ?
potrebujem ih po mjeri  za galeba/nadkabina, pa me zanima ako tko ima neku okvirnu cijenu i da li je tko imao problema ako je natkabina zakrivljena? kako to prati prozor?
[/
išao sam u tu tvornicu u italiji ona je iznad brescie ali sa komadom odlijevka prozori su vrhunski ako hoćeš mogu ti naći mail i telefon ]
--- End quote ---

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version