Author Topic: Pozdrav svima!  (Read 2793 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Berny

• Mali od palube
  • *
Pozdrav svima!
« on: June 01, 2020, 09:31:17 PM »
Pozdrav svima :)

Mi smo troclana obitelj s jednom skoro 5 godisnjom princezom.
Imamo zelju da zaplovimo Jadranom, ono godisnji odmori...
nase zelju se istrazivanje obale i mir... sve ostalo molio bih za prijedloge dali kupiti vlastiti brodic motorni ili ici na jedrilicu (jedrit ne znam) najam ili nesto trece?!

Kakav nam brod treba za boravak na njemu 2-3 tjedna, da zadovolji osnovne potrebe sto ‚cejfa‘ sto ekonomije
Sto je to kompromis, da ne placamo masne svote a opet gustamo uz more :)

Hvala

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
Re: Pozdrav svima!
« Reply #1 on: June 01, 2020, 10:17:45 PM »
Dobra večer, Berny, i dobro nam došli. Nadam se da ćete se među nama osjećati ugodno i da će vam forum biti od koristi u skupljanju informacija koje vam trebaju.

Budući da je ovo podforum predviđen samo za predstavljanje, na sljedećem linku sam otvorila novu temu o nautičkim počecima (iako takvih već ima nekoliko na forumu, no neka nova nikad nije previše) na kojoj će se, vjerujem, uključiti i ostali forumaši:

http://nautica-portal.com/forum/index.php?topic=7312.msg86904#msg86904
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline Strici

• Admiral flote
Re: Pozdrav svima!
« Reply #2 on: June 01, 2020, 11:13:24 PM »
Dobrodošao!!!
Ima ovdje znalaca, samo da bi se „probudili“ osim tvojih šturih obiteljskih podataka i općih želja nisi napisao nikakav drugi podatak, ne da smo znatiželjni, nego da bi se razvila diskusija.
Počni naprimjer; plivači-neplivači :laughing7:.
Malo šale, ali shvati da bi se počelo pričati o nekom plovilu treba navesti puno više :icon_scratch: .
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš