Author Topic: PIJK HIJENA-HRABRI MOMCI&MOMKE 2019  (Read 3366 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline trifida1

• Kontra-admiral
PIJK HIJENA-HRABRI MOMCI&MOMKE 2019
« on: December 10, 2019, 11:28:12 PM »
Naravno,nakon skrušenog 25.12. kreće fešta od hrabrih!tamno svakako,hladno svakako,mokro obavezno,zaleđeno moguće...Jedra gore i u sunce-na istok oko Fenolige,osmicu u sumnjivom aquatoriju,pa,tko preživi,fešta na Fratarskom  :notworthy: Svakako,jedan dobar zaokružen period jedrenja kroz godinu...dobrodošli!  :wave: Prijave su naravno,ilegalne!  :angel4:
T

Offline trifida1

• Kontra-admiral
Re: PIJK HIJENA-HRABRI MOMCI&MOMKE 2019
« Reply #1 on: December 24, 2019, 10:17:29 PM »
Naravno,nakon skrušenog 25.12. kreće fešta od hrabrih!tamno svakako,hladno svakako,mokro obavezno,zaleđeno moguće...Jedra gore i u sunce-na istok oko Fenolige,osmicu u sumnjivom aquatoriju,pa,tko preživi,fešta na Fratarskom  :notworthy: Svakako,jedan dobar zaokružen period jedrenja kroz godinu...dobrodošli!  :wave: Prijave su naravno,ilegalne!  :angel4:

Samo napomena... bilo kakav komentar koji u sufiksu ima ,,predsjedni,,smatra se direktnom provokacijom na Dr.ORO-a,jednim i jedinim!
Desnicom i lijevicom PIJK će iste dislocirati iz druženja sa ,,Majke Svih Regata,,jer je institut Predsjednika PIJK-a je daleko iznad dnevne politike!  tong47   :violent1:
T

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #2 on: December 27, 2019, 01:07:09 AM »
😄Odjedrena! Ledeno, ne baš hladno, doobra-vjetra od ništa  u mraku, pa nešto bure;neki kažu do 18 Kt, na udare🤔wth, neda mi se te vrijedosti preračunavati u Bf, ali na udare teško preko 4.🔔9 hrabrih posada, dobro jedrenje, eh, pa i fešta... 😍
T

Offline jazmi

• Noštromo
« Reply #3 on: December 27, 2019, 07:23:40 PM »
Zvao me Omar na Ciletovu jedrilicu ove godine ali nisam mogao.
Vidio sam par slika, po nagibu jedrilice izgleda da je i puhalo.
Sad mi je ža...

Offline skipper_zg

• Mornar
  • **
    • Sailing360.com - agencija za jedrenje
« Reply #4 on: January 02, 2020, 11:24:57 AM »
Svake godine planiram ali nikako da se dogodi nažalost ...
Škola Jedrenja, Regate - Najam brodova

www.sailing360.com

www.jkrudar.hr

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #5 on: January 16, 2020, 03:14:54 PM »
Tjah, svaka škuža nađe muža...😁 Kakogod, na ovoj Regati, oni koje jedre isključivo po naučenom, neće biti prezadovoljni... 😇 Ali samo zato, jer su uslovi na moru u tom terminu, na tom aquatoriju, extremno nepredvidivi... 😄Međutim,Hrabri momci i momke goodinama guštaju u ovakvom druženju i pojavljuje se sve više hrabrih. ♥️. Tko voli, nek izvoli! INFO-PIJK HIJENA🌻
T