Škola jedrenja za neznalice > Jedrenje za početnike

Voditelj brodice kategorije B

<< < (2/2)

Strici:

--- Quote from: Tihač on April 25, 2015, 03:07:10 PM ---Dečki, hvala na odgovorima, samo ... nije problem u mogućnosti sudara, nego ... ako mi se dopadne, onda ću cijelo vrijeme smišljati kako što više biti u plovidbi.  :icon_clown:

--- End quote ---
Dobro je misliti, ali jednom se treba i odlučiti; ili ono sa riječi na djela :icon_joker:

paagus:

--- Quote from: Strici on April 25, 2015, 05:45:43 PM ---
--- Quote from: Tihač on April 25, 2015, 03:07:10 PM ---Dečki, hvala na odgovorima, samo ... nije problem u mogućnosti sudara, nego ... ako mi se dopadne, onda ću cijelo vrijeme smišljati kako što više biti u plovidbi.  :icon_clown:

--- End quote ---
Dobro je misliti, ali jednom se treba i odlučiti; ili ono sa riječi na djela :icon_joker:

--- End quote ---

Jer godine iduuuuuuu . . .

Tihač:
Jučer sam razmišljao da moram napisati kako će mi ujak sigurno prigovoriti, kad napišem da ću iznajmljivati mjesto na jedrilici i kasnije jedrilicu, jer ipak to nije to, al' da će Mala napisati isto, nisam predvidio.  :icon_joker:

Znam je je užitak imati malu radionicu punu dobroga alata i uređivati svoju jedrilicu, al' to je već "investicija", a iznajmiti Elan 19 na tjedan dana za 2.700,00 kuna nije.

Mislim da je bolje biti u kajaku koji plovi po moru nego u jedrilici koja stoji na dvorištu.  :icon_tongue:

Navigation

[0] Message Index

[*] Previous page

Go to full version