Škola jedrenja za neznalice > Jedrenje za početnike

Zašto uopće jedriti?

<< < (4/11) > >>

kiba:
Zato jer kad iz ovog ZG-ludila dođeš na more,ukrcam se  na svoju jedrilicu postajem sasvim drugi čovjek.Smireniji,opušteniji,primjećujem svaki detalj,Prožima me sve što vidim,čujem...ti bokca čak bahato mislim da sam na brodu bolji i više čovjek....

stibra:

--- Quote from: kiba on December 31, 2012, 09:33:50 AM ---Zato jer kad iz ovog ZG-ludila dođeš na more,ukrcam se  na svoju jedrilicu postajem sasvim drugi čovjek.Smireniji,opušteniji,primjećujem svaki detalj,Prožima me sve što vidim,čujem...ti bokca čak bahato mislim da sam na brodu bolji i više čovjek....

--- End quote ---

Isti osjećaj je kad odeš usred radnog tjedna u šumu kraj Zagreba brati gljive ;)

kiba:
Ma da,i to je poseban doživljaj...ali nekako na moru imam osjećaj širine i beskraje..Znaš onu...svaka budala ima svoje veselje....

ventus:
Ja kad sam bio mali, onda sam u školskoj knižnici našao jednu knjigu.
Tu knjigu je bio napisao jedan žabar, bar je tako sebe nazvao nekoliko puta na početku.
Zagorac i dotepenec na Jadranu.

I onda sam ja sa tim žabarom otišao na put oko svijeta.  :read2:
I otvorile su mi se oči.
 Iako sam rođen na moru... nisam ga dobro vidio prije te knjige. Niti sam baš imao neke ideje o jedrenju.

Knjiga se zove "Besa" a žabar zbog kojeg sam zavolio i saznao što je jedrenje i more, pisac, čovik od mora - Joža Horvat.
Moj prvi barba.

gindac:

Zato jer kad iz ovog ludila dođeš na more,ukrcam se  na svoju jedrilicu postajem sasvim drugi čovjek.Smireniji,opušteniji,primjećujem svaki detalj,Prožima me sve što vidim,čujem...ti bokca čak bahato mislim da sam na brodu bolji i više čovjek....

Nije citat jer da to KIBA nije napisao napisao bih to ja on je samo bio brži.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version