Author Topic: Sécurité, sécurité, sécurité all stations, all stations, all stations p3k1 here  (Read 3249 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pekZG

• Mali od palube
  • *
    • Osobna trabunjanja - blog
Moguće, no broj verificiranih članova, ne mora nužno odražavati i ukupni broj članova :)
Je polovio sam toliko, dalo bi se statistički pogoditi; vidio sam na YouTubeu da je spomenut broj članova broj je veći od ovog verificiranog :D

@Eventum: Hvala na linku na neslužbenu FB grupu; poslao sam zahtjev za join :)

Q: Ima li JK Samobor okupljanja u ZGu ili se mora potegnuti do Samobora da se upozna ekipica?

----
Update xross Atlantik putovanja;

Dječaci su sigurno stigli; Da li ste znali da tamo na Karibima ima europskog roaminga :D
Because it's complicated

... znachi ima otok Saint-Martin; I ova polovica otoka koja je od Francuza ima EU roaming :D
,a druga polovica otoka Sint Maarten koja je pod Nizozemcima nema EU roaming;

Moraš voljeti zakone i kako koja država tretira svoje odvojene teritorije  :toothy9:

Offline Eventum

• Administrator
  • Komodor
  • Born to sail forced to work!
    • Nautica portal
Q: Ima li JK Samobor okupljanja u ZGu ili se mora potegnuti do Samobora da se upozna ekipica?

Ne moraš potegnuti do Samobora, sastanci su srijedom u kafiću Cug, od 20 sati, zimi u zatvorenom, a ljeti u otvorenom prostoru - https://caffe-bar-cug.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

Zaboravio sam da JK Samobor za svoje članove organizira periodično i besplatne liječničke preglede za sportaše, kako bi članovi mogli nastupati na regatama.

Offline pekZG

• Mali od palube
  • *
@Eventum: Pa to je super \o/
Nisam baš u mogućnosti da dođem u 20h, ali navratim oko 21h da upoznam ekipicu  :blob7:

Offline pelig

• Barba
Imaš u Zagrebu još i YC Zagreb, te Svetog Nikolu. Oba su na Jarunu, te klub FSB koji je na strojarskom fakultetu. Bio je i Medveščak, ali oni su se fuzionirali sa Sv. Nikolom ako se ne varam. Svi ti klubovi su puno ozbiljniji od Dobrog mora, ali s druge strane baš i nemaju toliko tih neformalnih druženja kao Samobor ili Dobro more. 

Offline pekZG

• Mali od palube
  • *
@pelig: Ovo sa neformalnim druženjima si super opisao;

Nadam se da ću danas saznati još neke detalje koji me interesiraju :)