Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: International boat show Rijeka 2019  (Read 2329 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kompica

• Timunjer
  • **
International boat show Rijeka 2019
« on: October 02, 2019, 06:44:39 PM »
Pa zar niko ni riječi o jednom od najljepših i najvećih sajmova nautike na svijetu a i šire ???
Evo za vas koji ste bili spriječeni doći zbog jedriličarskih i  inih obveza par slikica da malo patite.
Ova zadnja je slikana po noći, pred zatvaranje.
Pesimist se žali na vjetar, optimist očekuje da će se promijeniti a realist prilagođava jedra.Sir William Arthur Ward

Offline pero

• Sekondo
Re: International boat show Rijeka 2019
« Reply #1 on: October 02, 2019, 07:42:14 PM »
Pa zar niko ni riječi o jednom od najljepših i najvećih sajmova nautike na svijetu a i šire ???
Evo za vas koji ste bili spriječeni doći zbog jedriličarskih i  inih obveza par slikica da malo patite.

Na kojim si ti tabletama ili ?
 International boat show Rijeka 2019  ?

Na slikama  je Genova Boat Show ,a zadnja slika po noči je Miami Yacht Show koji je svake godine u veljači mjesecu pa se najavi na vrime kad si tamo da se vidimo  :thumbsup:
« Last Edit: October 03, 2019, 08:54:25 AM by pero »
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline kompica

• Timunjer
  • **
« Reply #2 on: October 03, 2019, 09:47:04 PM »

Na slikama  je Genova Boat Show ,a zadnja slika po noči je Miami Yacht Show koji je svake godine u veljači mjesecu pa se najavi na vrime kad si tamo da se vidimo  :thumbsup:

Pa vidi stvarno si u pravu. Pero, ti si naše oko sokolovo. Bit će da sam stavio krive slike. Evo sad ću stavit jednu koju sam slikao po noći pred samo zatvaranje.
Pesimist se žali na vjetar, optimist očekuje da će se promijeniti a realist prilagođava jedra.Sir William Arthur Ward

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #3 on: October 03, 2019, 09:53:51 PM »
Pijeka boat show by night :laughing7: a bio tamo pred par dana :hello2:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline kompica

• Timunjer
  • **
« Reply #4 on: October 05, 2019, 03:56:47 PM »

Pero, ovaj post je do sada pogledan 175 puta. To znači da ga je pročitalo barem 150 ljudi i niko ga nije komentirao osim tebe. Žalosno je da već ako ne po naslovu a ono po slikama nisi shvatio da je riječ o sprdnji. O sprdnji zato što sam ja bio na tom sajmu i nije se imalo šta slikat.

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #5 on: October 05, 2019, 07:24:03 PM »
Ne znam moj Kompica sto si ti mislio kada si postavio slike koje uopce nemaju veze sa Rijekom :icon_scratch: Pa ja sam sigurno otvori 5-6 puta od tih tvojih 175 puta i gledao gje je zgrada pokojne Jugolinije a vidim u daljini nebodere koji u Rijeci ne postoje, e pa onda si stavio onu sliku sto sam ja kometirao Rijeka by night  :icon_scratch:. Jos se ljutis i provociras Perota koji ti je lijepo napisao :thumbsup: Mozda ne znas ali pero ti je u yahting biznisu i brodogradnji i zna sigurno vise od mene i tebe tako da ne vidim razlog takvom obracanju  :wave: Mogao si jednostavno staviti slike i napisati koji su to boat show i reci da u Rijeci nije bilo nista posteno  :hello2:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #6 on: October 06, 2019, 01:03:58 PM »
pero, mislim da si ovaj put pogrijesio. Iz aviona se vidi da je post ironija, ne na racun forumasa nego Rijeckog  sajma nautike. :thumbsup:

Offline pero

• Sekondo
« Reply #7 on: October 06, 2019, 02:05:56 PM »
Ispada da je nepisati ništa najbolja opcija ovdi na forumu,jer tad neče dolazit do nesporazuma,pomagati jedno drugima je prošlost,svak sebi i mir  :thumbsup:

Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #8 on: October 06, 2019, 02:46:01 PM »
Ma ne pretjeravaj. Covik nekad i pogrisi pa ili prizna ili obrise ili se isprica kad je ruzna osobna greska. Ajde stoj mi dobro i ne jidi se.  :thumbsup:

Ja cu i dalje pisati kad budem imao sto interesantno. Dugo sam imao troll alergiju ali imam osjecaj da sam se vremenom desenzibilizirao i da je stvar puno vise pod kontrolom. 
Procitao sam jednu lijepu knjigu o komunikaciji  od nekog americkog psihijatra i puno iz nje doznao.

Offline more

• Admiral flote
« Reply #9 on: October 06, 2019, 10:34:37 PM »
A ja sam mislio da će, osim uobičajene sprdnje, biti koja riječ i o tom sajmu. Ipak moram pohvaliti stručnost Pero.