Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: International boat show Rijeka 2019  (Read 1610 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline more

• Admiral flote
Re: International boat show Rijeka 2019
« Reply #10 on: October 06, 2019, 10:34:37 PM »
A ja sam mislio da će, osim uobičajene sprdnje, biti koja riječ i o tom sajmu. Ipak moram pohvaliti stručnost Pero.

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #11 on: October 07, 2019, 02:32:59 PM »
...Jer bez bilo koje komunikacije nema napretka nigdi ,ja se nejedim na nikoga ,volim  komunicirati ali na kraju nemaš sa kim više ,sad u čemu je problem možda na nekoj drugoj temi to razjasniti = citat .
[/quote]

Mentalitet, bezvoljnost, malodušnost, bezidejnost, nezainteresiranost, Fejsbook i co, nasljeđe bivšeg sistema, nekultura izražavanja i tako dalje.
To su neki od uzroka nekomuniciranja.
Ali i ovo:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Online Damir s

• Admiral
« Reply #12 on: October 07, 2019, 03:16:43 PM »
Reci ti meni Strici iskreno koji je od njih dvojice pero :icon_scratch:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Kantafig

• Mali od palube
  • *
« Reply #13 on: October 07, 2019, 03:17:41 PM »
...Jer bez bilo koje komunikacije nema napretka nigdi ,ja se nejedim na nikoga ,volim  komunicirati ali na kraju nemaš sa kim više ,sad u čemu je problem možda na nekoj drugoj temi to razjasniti = citat .

Mentalitet, bezvoljnost, malodušnost, bezidejnost, nezainteresiranost, Fejsbook i co, nasljeđe bivšeg sistema, nekultura izražavanja i tako dalje.
To su neki od uzroka nekomuniciranja.
Ali i ovo:

[/quote]

ahahahaha, ovaj ko da ima 10 godina, samo nekakve sličice kači. hebo te, ni jedan post ne moze bez slike.
There is an old saying that if you can sail the Thames Estuary you can sail anywhere.

Offline more

• Admiral flote
« Reply #14 on: October 07, 2019, 08:10:24 PM »
Kantafig,  sada, kao zreli čovjek, bi bio red da nam nešto stručno iznešeš o temi:  International boat show Rijeka 2019!

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #15 on: October 07, 2019, 09:23:19 PM »
 Nisam ja mislio nikoga s nikim prikazivati. Meno onako dođe volja nešto reći, a ne uvijek pisati, pa se probam tako izraziti.
To meni za trening, terapiju, ali i za ponešto poručiti, iako to vjerojatno nikom nije razumljivo, ili? možda ponekog piknem pa ga malo i "zaboli".
Neka ga, ponekad prstohvat začina i soli čini hranu ukusnijom. :thumbsup:
Naravno da se to mnogima ne sviđa, kao eto onom gore; pretpostavljam, kako je napisao, mislim da se zove nešto kao "Kanfanar", a da ni jedan post ne može bez slike.
To bi trebala biti karikatura, amaterska, onako bez veze, a sve zato da bi i taj i poneki drugi reagirali na neki način pa da se forum malo pokrene. A ne da: "mentalitet, bezvoljnost, malodušnost, bezidejnost, nezainteresiranost, Fejsbook i co, nasljeđe bivšeg sistema, nekultura izražavanja i tako dalje" caruju našom dušom i da i dalje budemo takvi kakvi smo uglavnom postali. To ne samo na ovom forumu, to u cijeloj nam državi. :icon_scratch:
Dugo, jako dugo čekali pa dočekali, ustvari izborili se, a ne znam od čega  umorili se, bezvoljno klonuli, nekim drugima ponovo se poklonili :icon_tongue:.
Pa se vi mislite, da ne izmišljam neke nove karikature.
A što se tiče onog magarca i onog koji ga vuče; ja Pjera ne poznajem, a i da, ne bih ga uspoređivao ni s livim ni desnim, iako bi mnogima desnima bio kompliment usporediti ga s livim, jer magarci nisu blesavi nego se ponašaju po prirodnim zakonima, što onaj, (odnosno desni na karikaturi) i njegov rod to ne rade.
Pa kako ti zaključiš Damire. :laughing7:

Online Damir s

• Admiral
« Reply #16 on: October 07, 2019, 09:30:31 PM »
Jesi CAR moj Strici samo nastavi ja se ne ljutim a vjerujem ni Pero  :hello2: :occasion14: :icon_thumright:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline traktor

• Viceadmiral
« Reply #17 on: October 08, 2019, 09:23:51 AM »
Strici, ni ti ne možeš bez  politike i govora mržnje  :icon_biggrin:. Neprimjerenim crtežom vrijeđaš hrvatske antife koji za sebe smatraju da su jedini autentični lijevi. Flip horizontal.  :laughing7:

Inače 'ahahahaha' ti je Dubrovački toponim.
« Last Edit: October 08, 2019, 09:34:55 AM by traktor »

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #18 on: October 08, 2019, 02:21:33 PM »

Karikatura kaže, odnosno nekima i ne kaže ništa. Karikaturom se može mnogima štošta pokazati i ukazati, neke posramiti, rijetko pohvaliti, pa kako ko hoče ili može shvačati.
Karikatura je po meni osvježenje pisancija.
Karikatura je jedan od načina nekom nešto "spustiti", a ostati nekažnjen. Karikatura je po meni radi viđna u tekstu.
A meni trening i terapija, ne crtati, ali slagati, preslagati, i kombinirati. 

Offline estan

• Admiral
« Reply #19 on: October 11, 2019, 10:06:21 PM »
U karikaturi nema ništa uvredljivoga. Jedino što mi pada na pamet gledajuću je, kada bi situacija bila stvarna, trebalo bi baciti opkladu, ko će koga povući.