Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: P: ELAN 31 S  (Read 298 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline janko_ka

• Noštromo
P: ELAN 31 S
« on: September 25, 2018, 07:51:04 PM »
svi nešto prodaju pa eto i mene,
dakle u oglasu je moj Elan, razlog prodaje je mogućnost za kupovinom nešto mlađe i veće jedrilice, ali nije priša kako bi rekli.. ima puno slika na oglasu na indexu
 https://www.index.hr/oglasi/prodajem-elan-31s/oid/1297775
tamo je i link na slike sa google diska. ima par topica na forumu od kada sam ga kupio i manje više što je rađeno, od zadnjega a ne napisanog je kompletni remont hladnjaka sa novom izolacijom i premaz cijele palube sa Kivi gripom.
od 2014 sam sa njom prošao gotovo cijeli Jadran i napravio oko 3500 nm, bez ikakvih problema.
ako kome treba više detalja od onoga što p iše u oglasu neka me kontaktira, moguća je zamjena uz moju nadoplatu za Bavariu 38 , Elana 36 ili slično..