Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: ZLATNI  (Read 2773 times)

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Offline Strici

• Admiral flote
Re: ZLATNI
« Reply #10 on: August 13, 2018, 11:19:52 PM »
Čudno! Nitko ništa o tom velikom Ocu i trnovitom putu kojim je prošao i kojim još uvijek ide da bi promovirao naše jedrenje. Tu je matični JK Uskok pa nekoliko malih klubova pa HJS pa .......! Gdje ste zadrani?
U našem slučaju bi Leo bio idealna osoba koja bi to mogla napraviti. Ali od silnog slikavanja ne stigne, neče ili ne zna, jer je to i neka vrsta žurnalizma :laughing7:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #11 on: August 13, 2018, 11:20:16 PM »
Leo da se ne bi previše natezali, a koliko se sjećam već je netko u "rukavicama" probao pisati o tvojim serijama slika, ja ću bez rukavica. Daleko si pretjerao s mnoštvom slika. Jednostavno nemaš mjere i osjećaja kad je previše. Ne pričam o motivima, a o kvaliteti bi se dalo.
Stani na loptu, pokazuj, ali ne prepokazuj. To što ti meni odgovaraš i ne uzimam za ozbiljno jer si ti osoba koja je naj, naj, naj, i naravno ne trpi kritiku. Naj si možda u građevinarstvu (ali i tu je to upitno, jer karakter ne paše), ali da to nije svugdje, moraš kapirati. Po meni, potrudi se svaku sliku svakom oku prikazati ugodnijom (znaš i sam da fotosenzori nisu svemogući), a da imam meni nesklonog, to sam otprije znao. Mi smo ovdje slučajno i netreba nitko nikoga obadavati, iako sam znatiželjan vidjeti tvoje slike, ali brate mili pretjerao si sa mnoštvom.
Tako malo sakrij karakter, prikaži se boljim nego jesi. I ja sam to napravio i trudim se još uvijek. To ti je ljudima nekako ugodnije, lakše prihvatljivo. A i tebi u tvom poslu inspektora ili kontrolora šta več jesi?, ljudi će te sasvim sigurno više cijeniti, A sada kad stigneš ajd do Šime i Mihovila i pokaži da znaš štogod drugoga osim "bjesomučno" slikati i uvuci "rogove" jer ionako nisu oštri. :laughing7:

Maknuo sam onog bika, ipak da ne pretjeram jer se može krivo shvatiti
« Last Edit: August 14, 2018, 09:07:11 AM by Strici »

Offline pelig

• Sekondo
« Reply #12 on: August 14, 2018, 07:21:59 AM »
Čudno! Nitko ništa o tom velikom Ocu i trnovitom putu kojim je prošao i kojim još uvijek ide da bi promovirao naše jedrenje. Tu je matični JK Uskok pa nekoliko malih klubova pa HJS pa .......! Gdje ste zadrani?

Ako se ne varam, on dolazi iz vaterpola, a ne iz jedrenja. U Uskoku očito njegove ideje nisu prolazile, pa je krenuo drugim putem. U HJS-u sada ima potporu, prije ne znam kako je bilo. Zadrani bi mogli ponešto o tome. Ali mene bi zanimalo i da Splićani usporede Edu s Antunovićem i Jakelićem, dva vrhunska trenera. Što bi bilo da su u Riu malo zamijenili mjesta? To mene zanima.

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #13 on: August 14, 2018, 09:19:34 AM »
Znam da nikoga direktno ne pitaš, nego eto pretpostavljaš. Nažalost (bar zasad nitko ništa?) nema nitko mišljenja ili ideja, ja ponajmanje jer ne pratim tu problematiku. Ali kako sam "zakuhao" rado bih pročitao mišljenja i komentare, a još radije kad bi bilo više "rogova", time mislim na svoj način borbi mišljenja. A pod rogova mislim rogatih, ne muževa, nego ono "ole" borbenih, borbenih izmjena mišljenja. Eto ja malo s Leotom, ali to nekako sve u krivom smjeru. :icon_scratch:

« Last Edit: August 14, 2018, 12:39:13 PM by Strici »

Leo

• Guest
« Reply #14 on: August 14, 2018, 04:22:47 PM »
..... Daleko si pretjerao s mnoštvom slika. Jednostavno nemaš mjere i osjećaja kad je previše. Ne pričam o motivima, a o kvaliteti bi se dalo.....
Nisam primijetio da igdje piše "obavezno pogledati" a čini mi se da nisam nikad nikoga tjerao da gleda ili komentira...
 :read2:

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #15 on: August 15, 2018, 11:42:07 PM »
...E da svatko piše o onome što ga zanima, a ako imaš neku temu koja te zanima a ne možeš je naći  lijepo nađi profesionalca, naruči i plati ono što želiš.

Ajoj, a ja uvijek mislio Leo je profiesionalac :laughing7: pa se mufte reklamira na forumu. Ili možda i jesi? :laughing7:  Pa ako, možda te i angažiram,  inače mogao bi i sam, ali daleko mi za jednu reportažu. Ovako da te iznajmim, vjerujem proći ću jeftinije, naravno ako me baš ne odereš.  Plaćam u Eurima ili ako ti je draže u kunama, samo moram prije mijenjati. Meni ne treba račun,  može li na crno?