Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Selce/Novi Vinodolski 2018  (Read 3220 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Tihač

• Global Moderator
  • Terco
Selce/Novi Vinodolski 2018
« on: July 23, 2018, 01:06:38 AM »
Selce i Novi su bili dan za danom, u subotu/nedjelju.
Odlučio sam staviti par fotki, onako, za uspomenu i da se zabilježi da poneki forumaš još uvijek jedri i po moru, a ne samo ovdje. :-)

U Selcu sam više fotografirao nego jedrio, al' u Novom smo jedrili "u dvoje", pa mi je kao kormilaru čak pripao i pehar.  :laughing5:
Bolje je biti bez gaća na plaži, nego raditi u odijelu...

Offline Tihač

• Global Moderator
  • Terco
Re: Selce/Novi Vinodolski 2018
« Reply #1 on: July 23, 2018, 01:13:02 AM »
I još jedna, da se svrstam uz bok Leu i Dubravki  :icon_pirat:

(Unatoč tome što sam lijen bilo što popraviti (osim dimenzija i broja točkica po inču), jer bi me podešavanje podsjetilo na teške dane fotografiranja oskudno odjevenih djevojaka za maleni honorar  :icon_clown:.)

Bolje je biti bez gaća na plaži, nego raditi u odijelu...

Offline MMX

• Mornar
  • **
Re: Selce/Novi Vinodolski 2018
« Reply #2 on: August 09, 2018, 10:40:24 AM »
Pozdrav,

Lijepe slike Tihač Tko ce Lea nadmašit.  :icon_biggrin: .Također bio u Selcu - malo slikao ali evo par fotki.

Na startu bilo zanimljivo za klince da vide puno jedrilica blizu. Posle veće odu a mi sa "Malenom" malo sporije. :D
Kod Šila je bonaca malo potrajala pa je zenski dio posade ubio oko dok smo se sin i ja "utrkivali" sa velikom jedrilicom. Pretekli ih genakerom, njima se ni dalo dizat niš drugo osim genove i glavnog jedra. Također bio jedan stari Elan "Kantrida" s kojim se ponekad susretnemo. Ovaj put su bili brži.
Pred sam cilj pojačalo dosta - pa sam zarolao genovu jer smo se dosta naginjali a prvi put (skoro) cijela familija bila sa mnom.  ;D
Uglavnom lijep dan.
Prvi put 3.mjesto u grupi 9 za uspomenu. :icon_salut: