Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Hibridni Yardstick premjer  (Read 4428 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline more

• Admiral flote
Re: Hibridni Yardstick premjer
« Reply #20 on: March 01, 2018, 09:33:15 PM »
Trifida, sve ─Źa si napisal ti i skipper vjerujem da ─çe bit OK. Ali stvar je puno slo┼żenija jer se radi o ve─çem broju regata koje objedinjuje Kup. Ako k tome dodamo i kvarnerovce, onda akcija postaje jako ozbiljna. Gdje je nestao Level aga?!. Tu i Klaudio jo┼í jako fali da bi mogli donijeti neki va┼żniji zaklju─Źak i krenuti u boj.

Offline trifida1

• Kontra-admiral
« Reply #21 on: March 03, 2018, 12:40:54 PM »
 :fish:
Trifida, sve ─Źa si napisal ti i skipper vjerujem da ─çe bit OK. Ali stvar je puno slo┼żenija jer se radi o ve─çem broju regata koje objedinjuje Kup. Ako k tome dodamo i kvarnerovce, onda akcija postaje jako ozbiljna. Gdje je nestao Level aga?!. Tu i Klaudio jo┼í jako fali da bi mogli donijeti neki va┼żniji zaklju─Źak i krenuti u boj.
More,sla┼żem se da je stvar slo┼żena;kako nisam ─Źlan niti jednog legalnog kluba,svojevoljno,za
podrazmjevati je da sve izneseno je osobni stav.  :icon_salut: gdje su navedeni nestali,valja zapitati nih,koji vode stanoviti klub. :angel9:

T

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
    • Luxuria Adria - turisti─Źka agencija
« Reply #22 on: March 04, 2018, 09:07:29 AM »
Cemo vidit,  mjerimo vrijeme i slozimo tablice pa cemo dalje pomalo.  Mislim da je sweety isao van trajno...  Rekla je helena da treba ozbiljni popravak. 
Škola Jedrenja, Regate - Najam brodova

www.luxuria-adria.com

www.jkrudar.hr

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
« Reply #23 on: April 10, 2018, 09:06:40 PM »
A daj mi reci netko da li bi mogli organizirati dvojicu za premjer i sudstvo na regati koji se kuze...  Mi imamo YS brojeve svih brodova ali je sad tu problem meni to rijesiti prije regate,  pregledati brodove jer imam sto drugih stvari?

www.luxuria-adria.com

www.jkrudar.hr

Offline more

• Admiral flote
« Reply #24 on: April 10, 2018, 09:58:31 PM »
A daj mi reci netko da li bi mogli organizirati dvojicu za premjer i sudstvo na regati koji se kuze...  Mi imamo YS brojeve svih brodova ali je sad tu problem meni to rijesiti prije regate,  pregledati brodove jer imam sto drugih stvari?

Nije mi jasno: imate sve YS brojeve barki koje ─çe se takmi─Źiti a tra┼żite dvojicu za premjer? ┼áto se ti─Źe sudaca na regati, dovoljno je da registriraju vremena i da te podatke po┼íaljete Jelen─Źi─çu (JK Argonaut), a mo┼że i meni. Prora─Źun je, ina─Źe, vrlo jednostavan.

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
« Reply #25 on: April 10, 2018, 10:01:18 PM »
Pa hhk nije isti ko ys?

www.luxuria-adria.com

www.jkrudar.hr

Offline more

• Admiral flote
« Reply #26 on: April 11, 2018, 10:48:28 PM »
skipper_zg, prvotni hhp broj se razlikuje od YS broja dobivenog formulom po tome ┼íto je isti korigiran. Kasnije se odustalo od korekcijskih faktora pa je hhp bio jednak YS broju. Na┼í KvarnerYS ima tako─Ĺer neku specifi─Źnost. 

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
« Reply #27 on: May 27, 2018, 07:50:49 AM »
Eto na opce zadovoljstvo prihvatilo se ys za cijeli argonaut kup,  znaci ide sortiranje u grupe prema ys broju,  korigira se vrijeme na kraju u grupama i ukupno za ukupnog pobjednika  :occasion14:

www.luxuria-adria.com

www.jkrudar.hr

Offline more

• Admiral flote
« Reply #28 on: May 27, 2018, 12:37:31 PM »
─îESTITAM! Sada ─çe te i Vi mo─çi izjaviti da ste formirali Klasu Krsta┼í jer ste izjedna─Źili potencijale brzine pojedinih krsta┼ía po svjetski priznatoj metodi (formuli YS).