Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Kupujem jedrilicu 6-8 m  (Read 14575 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
Re: Kupujem jedrilicu 6-8 m
« Reply #90 on: July 31, 2017, 11:50:56 AM »
Sretno, MarinaRI, i dobro more.  :hello2:

Ilovik apsolutno izbjegavati - skup k'o vrag! - jedino što je zanimljivo preploviti kanalom i guštati u dojmu. Samo što valja računati na gužvu. A predlažem uvalu Krivica (Lošinj, južna strana), Artatore (na ulazu u  Veli Lošinj), Unije (uvala Maraćol) ili uvala u samom mjestu, Punta križa (Cres, jugoistok) i posebnu divotu - uvalu Kamenjak na ulazu u Medulinski zaljev. Jedino što su u ovo vrijeme, početkom kolovoza, sva ta mjesta pretrpana. Ali za manju jedrilicu kakva je vaša uvijek će se naći mjesta dublje u uvali.
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline neptun

• Mornar
  • **
« Reply #91 on: August 02, 2017, 11:02:28 PM »
Cestitke za kupovinu,
ja imam jedrilicu slicne velicine i za sad mi ne pada na pamet da je menjam.po nekad pomislim da   bi trebalo kupiti veci brod,al kad vidim koliko se stvar komplikuje sa odrzavanjem vezom,zimovnikom...odustajem.

Offline estan

• Admiral
« Reply #92 on: August 04, 2017, 03:14:18 PM »
Lijepa jedrilica, svaka čast. Mislim da je to bolje rješenje, manja, ali kako treba, jer što je veća, a nije baš sve cakum pakum, to je i veća rupa bez dna.

Offline MarinaRI

• Kadet
  • *
« Reply #93 on: August 04, 2017, 08:56:54 PM »
Sretno, MarinaRI, i dobro more.  :hello2:

Ilovik apsolutno izbjegavati - skup k'o vrag! - jedino što je zanimljivo preploviti kanalom i guštati u dojmu. Samo što valja računati na gužvu. A predlažem uvalu Krivica (Lošinj, južna strana), Artatore (na ulazu u  Veli Lošinj), Unije (uvala Maraćol) ili uvala u samom mjestu, Punta križa (Cres, jugoistok) i posebnu divotu - uvalu Kamenjak na ulazu u Medulinski zaljev. Jedino što su u ovo vrijeme, početkom kolovoza, sva ta mjesta pretrpana. Ali za manju jedrilicu kakva je vaša uvijek će se naći mjesta dublje u uvali.

Hvala na dobrim zeljama i prijedlozima. U Ilovik idemo jer imamo prijatelje, tu vec par godina ljetujemo. Krivica je bila pun pogodak! Bili sinoc tamo a kako zovu neku neveru ned/ pon mozda se i vratimo jer je predivna i sigurna. Unije smo isli u grad Unije, nije nas se bas dojmilo, ali drago mi je da smo bili. Drugi put Maracol, sto posto.

Offline MarinaRI

• Kadet
  • *
« Reply #94 on: August 04, 2017, 09:00:00 PM »
Neptun & Estan, hvala i slazem se. Idealna velicina za nas. Komotna, okretna i manje problema.