Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Bowman za Rabac 20.MAY  (Read 5783 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
    • Sailing360.com - agencija za jedrenje
Re: Bowman za Rabac 20.MAY
« Reply #10 on: June 01, 2017, 01:48:14 PM »
A gle teško je reći, konkurentan je svakako i jako brz sa dobrom posadom, ali Murphi ima veća jedra i kad pogledaš hendikep realno je murphy brži za open... ja sam uzeo Platu jer planiram još jednog dovesti pa nešto s njima raditi ... školu, teambuildinge, one design regate i sl. i zato mi je u suštini bolji.

Sve ovisi što čovjek želi s tim brodom raditi.

Možeš doći probati ovaj vikend ako želiš... ići ću na transfer s njim u petak popodne ili subotu ujutro s Trgeta do Verudele pa će mi dobro doći par ruku i društvo :-)

Škola Jedrenja, Regate - Najam brodova

www.sailing360.com

www.jkrudar.hr

Offline optimist871

• Mali od palube
  • *
« Reply #11 on: June 01, 2017, 02:51:53 PM »
Svakako bi volio jednom doci probat vidjet brod prije kupnje,no zaglibio sam u Rijeci trenutno(ispiti na faksu)..slj. vikend sam u Puli tek,brod ce biti u Puli neko vrijeme?

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
« Reply #12 on: June 03, 2017, 09:45:30 AM »
Idem danas za pulu i biti cu tjedan dana dole pa cu ostaviti brod do brionske 17 og

www.sailing360.com

www.jkrudar.hr

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
« Reply #13 on: January 03, 2018, 04:41:43 PM »
Konkretno u skorije vrijeme planiram takoder uzeti platu 25,zanima me koliko je konkurentan u odnosu na murphya uz uigranu posadu naravno i cestitke samo tako naprijed :)

Pozdrav Optimist,

jesi uzeo Platua ?

evo sada nakon odvožene prve sezone sa Platuom mogu ti reći da se ima šanse protiv Murphya bez problema, na regati Marka Marinovića smo dobro ostavili Rantaplan sa Lošinja a na Trgetu nas je dobila alba iz Rapca ali mi je brod bio prljav pa nije ni realno...

Vidjeti ćemo ove sezone... malo još uigrati ekipu jer nisu navikli na ovakav brod.

www.sailing360.com

www.jkrudar.hr