Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Bowman za Rabac 20.MAY  (Read 3796 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
    • Luxuria Adria - turisti─Źka agencija
Re: Bowman za Rabac 20.MAY
« Reply #10 on: June 01, 2017, 01:48:14 PM »
A gle te┼íko je re─çi, konkurentan je svakako i jako brz sa dobrom posadom, ali Murphi ima ve─ça jedra i kad pogleda┼í hendikep realno je murphy br┼żi za open... ja sam uzeo Platu jer planiram jo┼í jednog dovesti pa ne┼íto s njima raditi ... ┼íkolu, teambuildinge, one design regate i sl. i zato mi je u su┼ítini bolji.

Sve ovisi ┼íto ─Źovjek ┼żeli s tim brodom raditi.

Mo┼że┼í do─çi probati ovaj vikend ako ┼żeli┼í... i─çi ─çu na transfer s njim u petak popodne ili subotu ujutro s Trgeta do Verudele pa ─çe mi dobro do─çi par ruku i dru┼ítvo :-)

Škola Jedrenja, Regate - Najam brodova

www.luxuria-adria.com

www.jkrudar.hr

Offline optimist871

• Mali od palube
  • *
« Reply #11 on: June 01, 2017, 02:51:53 PM »
Svakako bi volio jednom doci probat vidjet brod prije kupnje,no zaglibio sam u Rijeci trenutno(ispiti na faksu)..slj. vikend sam u Puli tek,brod ce biti u Puli neko vrijeme?

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
« Reply #12 on: June 03, 2017, 09:45:30 AM »
Idem danas za pulu i biti cu tjedan dana dole pa cu ostaviti brod do brionske 17 og

www.luxuria-adria.com

www.jkrudar.hr

Offline skipper_zg

• Kadet
  • *
« Reply #13 on: January 03, 2018, 04:41:43 PM »
Konkretno u skorije vrijeme planiram takoder uzeti platu 25,zanima me koliko je konkurentan u odnosu na murphya uz uigranu posadu naravno i cestitke samo tako naprijed :)

Pozdrav Optimist,

jesi uzeo Platua ?

evo sada nakon odvo┼żene prve sezone sa Platuom mogu ti re─çi da se ima ┼íanse protiv Murphya bez problema, na regati Marka Marinovi─ça smo dobro ostavili Rantaplan sa Lo┼íinja a na Trgetu nas je dobila alba iz Rapca ali mi je brod bio prljav pa nije ni realno...

Vidjeti ćemo ove sezone... malo još uigrati ekipu jer nisu navikli na ovakav brod.

www.luxuria-adria.com

www.jkrudar.hr