Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najve─çe dubine jedra, a mo┼żemo analizirati i druge podatke va┼żne za procjenu trenuta─Źnog stanja i optimalnog namje┼ítanja jedra

MLADEN ┼áUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ┼ŻIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i ─Źovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu ÔÇ×Ocean i druge pri─ŹeÔÇť o svojim dogodov┼ítinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: pomalo i sigurno  (Read 12652 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline maris

• Timunjer
  • **
Re: pomalo i sigurno
« Reply #10 on: November 03, 2008, 02:02:50 PM »
 ;D  To ide pod 3 ( To ┼íto te osobe nisu vi─Źni moru kao i potrebama ljudi koje voze ta plovila,je ne┼íto drugo.)  ;D ;D
Jednog lijeeeeeeeepog dana ─Źe se i to sredit ,a do onda ljudi nek pecaju tamo gdje nesmiju (barem neka korist) ;)

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
Re: Odg: pomalo i sigurno
« Reply #11 on: November 03, 2008, 10:50:32 PM »
kaznjavanje glisiranja najbolje je rjeseno u vali Malog Losinja (bar ono sta sam vidio, mozda ima i boljih). cro-cop murja non stop ceka u pripravni i cim manekeni zaglisiraju po vali pali se rotacija i opla!! i tako non stop, pa ti glisiraj sinko.
kad bi tako bilo svugdje bilo bi dobro... ali nije
Na┼żalost, bilo pa pro┼ílo. Mislim da pro┼ílog ljeta nisu puno ordinirali. Ali su zato bili brzi kad smo jedrili po vali i dobili izgon ::) a skoro i kaznu
Ja ipak najvi┼íe poludim dok jedrim a na mene punom brzinom motornjak, pa pro─Ĺe pod samom provom, kao:'budalo siroma┼ína, vidi ┼íta je brod, koji sam ja frajer a ti si niko i ni┼íta, na tamo neki vjetar se vozi┼í...' par puta sam ve─ç bio u panici, tip ne skre─çe, neznam jel se pravi frajer ili je na autopilotu i ne vidi me ???...a takvih iskustva imaju i moji prijatelji :(
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline maris

• Timunjer
  • **
« Reply #12 on: November 04, 2008, 10:44:04 AM »
Da te nije proma┼íio onaj ┼íto je ljetos pogodio otok Krk sa malo ve─çim gliserom  ;D
dobro da nije potopio otok :laugh:

Offline dag

• Barba
    • fotograf
« Reply #13 on: November 04, 2008, 11:37:38 AM »
Kad vidim potencijalno bliski susret, snimam filmic telefonom ... nikad se ne zna.

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehani─Źar
« Reply #14 on: November 04, 2008, 10:48:19 PM »
dobra ideja...A da ugradimo crne kutije? ;D
Za dvadeset godina, biti ─çe┼í vi┼íe razo─Źaran s onim ┼íto nisi napravio od onoga ┼íto jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istra┼żuj. Sanjaj. Otkrivaj.ÔÇô MARK TWAIN

Offline zdene

• Mornar
  • **
« Reply #15 on: November 07, 2008, 08:35:51 PM »
pamti, pa vrati.....jednog dana cu i ja vozit mercedes.... ;D

Offline garfield

• Timunjer
  • **
« Reply #16 on: February 24, 2009, 05:12:17 PM »
Jednom sam brojao koliko ih glisira unutar 50m u podru─Źiju Preluke u sezoni ljeta. Ako je kazna oko 5000 kuna
naša Policija bi na dan zaradila 60.000 kuna NA DAN. Ja sam svojoj supruzi zabranio da se udaljava više od 5m
metara od barke upravo zbog tih IDIOTA na gliserima.

Offline Dario

• Admiral
« Reply #17 on: February 24, 2009, 05:21:03 PM »
samo da stanu ispod krckog mosta bi se nakupilo novca ohoho

Offline vid

• Kuhar
  • No┼ítromo
« Reply #18 on: February 24, 2009, 05:28:12 PM »
Problem je kad vide policiju se prave svi Francuzi i voze pomalo.Na ulazu u Klimno policija se sakrije iza punte i evo belaja. ;D ;D

Offline garfield

• Timunjer
  • **
« Reply #19 on: February 24, 2009, 05:47:38 PM »
Tako bi trebali svugdje a ne samo u Klimnu ili biti u civilu i lovit ih. Odmah bi se blagajna
napunila. S obzirom da su cijene polovnih glisera niske postali su svakome dostupni tako i KRETENIMA bez grama mozga.