Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: FIUMANKA  (Read 10099 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pero

• Terco
Re: FIUMANKA
« Reply #20 on: June 14, 2017, 07:12:13 PM »
Na smartfonu u tapatalk ne mogu nikako smanjiti sliku? a na laptopu nekad ide nekada ne? Onda stavim kao tekst! Na drugim forumima nemam tih problema samo,ovdje??? :icon_scratch: Dali je to u programskom dijelu foruma, ja to ne znam?
Posalji slike meni  :icon_thumright:

Usput bila je i Juznojadranska regata slike na Fejsu  :thumbsup: 

Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #21 on: June 14, 2017, 07:16:00 PM »
A na cijem fejsu? :icon_scratch:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiÅ¡ izbjeći kritiku ne radi niÅ¡ta, ne govori  (Aristotel)

Offline pero

• Terco
« Reply #22 on: June 14, 2017, 08:44:27 PM »
« Last Edit: June 16, 2017, 03:52:40 PM by pero »
Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #23 on: June 14, 2017, 08:52:02 PM »
Hvala pero repotaza u slikama je super ipak se nesto pozitivno dogadja, Cudno da nikoga od nasih forumasa nije bilo dolje? Valjda svi su bili  na Fiumanki.
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiÅ¡ izbjeći kritiku ne radi niÅ¡ta, ne govori  (Aristotel)

Offline more

• Admiral flote
« Reply #24 on: June 15, 2017, 11:06:37 AM »
Bavljenje turizmom i višednevno lunjanje po regatama ne ide skupa. Ugodno me iznenadilo koliko na jugu ima racer-a.

Y40

• Guest
« Reply #25 on: June 15, 2017, 01:52:15 PM »
Ako se ne varam ima i jedan Y40 :thumbsup: 

Offline Kirac

• Mali od palube
  • *
« Reply #26 on: June 29, 2017, 02:48:20 PM »
Evo filmića sa Fiumanke kojeg je složio član moje posade Zoran Kranjčec!:
https://www.youtube.com/watch?v=5B-h_QV8zas&t=48s

Offline more

• Admiral flote
« Reply #27 on: June 29, 2017, 11:09:20 PM »
Bravo, vrlo simpatičan filmić!

Offline roman

• Mali od palube
  • *
« Reply #28 on: August 08, 2017, 11:38:07 AM »
Nitko da spomene problem koji se odnosi na sporost objave rezultata. Tako je bilo i prošle godine. Ove je godine angažiran kvatitetniji sudac, ali opet ništa. Očito da je problem u organizaciji Fiumanke. Davore, riješi to!
Da, mi smo čekali dugo na rezultate a na kraju poslije 2 druga i jedno 3 mesto završili kao treči... A da je sudac bio kvalitetniji to baš neznam ;-).
Organizacije je u smislu druženje jedriličara bila jako slaba, puno praznog vremena in čekanja bez nekog programa u dva dana. A rezultati tek naveće skoro 6 sati po završetku regate. Izgleda kao da je Fiumanka više rađena za Riječane neko za navtičare :-)

Offline more

• Admiral flote
« Reply #29 on: August 08, 2017, 06:26:45 PM »
Nije Fiumanka uopće organizirana za kvarnerske jedriličare već za jedan riječki jedriličarski turistički event na tragu Barcolane. Da organizator preferira riječane u Å¡irem smislu, npr, objavio bi rezultate po YS premjeru i po grupama i uz to bi dodjelio neku nagradu za postignute rezultate.