Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: FIUMANKA  (Read 10098 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pero

• Terco
Re: FIUMANKA
« Reply #10 on: June 11, 2017, 02:15:02 PM »
Svaka tema se spama do nesvjestice, citira se citat citata tekstova u slijedu iako je odmah iznad pa tema postaje nepregledne.
Nekad se dolazilo nači informacije, razgovarati raspraviti razmijeniti mišljenja a sada se svaki pokušaj drugačijeg razmišljanja dočeka u maniri političara, vrijeđanjem i omalovažavanjem i po sistemu "tko ima većeg".
U potpunosti se slazem  :thumbsup:
Evo primjer na ovoj temi
^^^^^^^^^^^^
ovo

Covik se javlja sa Pride parade iz ZG  :wave:

*ovake odgovore i spamanje tema bi tribali moderatori i A.... brisati pa i moje bez pardona

Sponsored by RS  

Ja jednostavno obrišem svoj post za koji 'dan nakon' procjenim da nije za svakoga. Kod mene je to više pravilo nego izuzetak.by-Joso

Offline Ursa Major

• Kadet
  • *
« Reply #11 on: June 11, 2017, 09:52:18 PM »

U potpunosti se slazem  :thumbsup:
Evo primjer na ovoj temi
^^^^^^^^^^^^
ovo

Covik se javlja sa Pride parade iz ZG  :wave:

*ovake odgovore i spamanje tema bi tribali moderatori i A.... brisati pa i moje bez pardona
ajde moderatoru, prije nego što pobrišeš. pero, nekulturan si i vrijeđaš. isto što i ti rade još neki ljudi na ovom forumu. zato ću Lea popratiti na fejsu a vjerujem da ću naći i hidrotherapy-a negdje drugdje.

Offline Ante_Ri

• Barba
« Reply #12 on: June 12, 2017, 07:47:10 AM »
Pa kakvi ste vi to jedrilicari i clanovi ovoga foruma da se ne spomene ni rijeci o FIUMANKI??? :angry4: :violent1: :BangHead: Rijecani mozete se sramiti!

http://fiumanka.com/

Rijecanin sam.
Sramim se sto citam i pratim nauticki forum na kojem se najvise pise u spamanju, caffe uz more i malo neozbiljnosti.
Da me netko proziva sto sat i pol nakon regate nije nasao slike na netu???
U doba interneta i smartphone-a na svakom koraku stvarno se mogu ocekivati slike jako brzo ali...
Isto tako mozes ljude pustiti da uzivaju u vikendu bez interneta, opustanju na moru a ne gledanju u mobitel, ekran...
Neki od nas uzivaju i nije im vazno ono "slikaj i stavi na net ili se nije ni dogodilo".

Offline dmeter

• Komodor
« Reply #13 on: June 12, 2017, 12:03:27 PM »
Ajmo nekim redom

Prozivaju se ucesnici regate koja je startala u 12 da u 15:30 nisu još ništa objavili !?!? Haloooo , pa ovo nije novinska kuća nego forum..
 dok je za forum dovoljno cca 500 kb fotke  od 800 *600 Pixsell stavljaju se ogrmne fotka u punoj rezoluciji. Time se opterećuje server, dodatni troškovi a remeti i gledanje .

Leo puno je 500 kb za fotku nema te fotke za forum koja se ne može smanjiti na 50-100 kb pogotovo za fotke sa smartphonea.Pa moj smartphone jedna fotka je 2688 šta je ludost
evo primjer slike 53 kb

Offline more

• Admiral flote
« Reply #14 on: June 12, 2017, 12:28:31 PM »
Nitko da spomene problem koji se odnosi na sporost objave rezultata. Tako je bilo i prošle godine. Ove je godine angažiran kvatitetniji sudac, ali opet ništa. Očito da je problem u organizaciji Fiumanke. Davore, riješi to!

Leo

• Guest
« Reply #15 on: June 12, 2017, 12:31:05 PM »
Vrlo jednostavno, a već ponovljeno, ovisi o kompresiji JPG
Za fotku od 800*600 pixela dovoljno je i puno manje ali sigurno neće preći navedenih 500 čak i kada je kompresija fotke jako mala ili nikakva.
Bitan je format jer i on utjeće na preglednost postova, ako se ubaci fotka šira od 800 pixela ekran topika se razvlaći i ne staje na ekranu pa za čitanje svih tekstova treba cijelo vrijeme skrolati lijevo desn

Leo

• Guest
« Reply #16 on: June 12, 2017, 12:32:48 PM »
Rezultati su objavljeni ... ima link na službene rezultate u temi Fiumanka 2017
 u podrubrici Regate , gdje je temi i mjesto

« Last Edit: June 12, 2017, 02:10:17 PM by Leo »

Offline Damir s

• Viceadmiral
« Reply #17 on: June 12, 2017, 06:50:47 PM »
Na smartfonu u tapatalk ne mogu nikako smanjiti sliku? a na laptopu nekad ide nekada ne? Onda stavim kao tekst! Na drugim forumima nemam tih problema samo,ovdje??? :icon_scratch: Dali je to u programskom dijelu foruma, ja to ne znam? Netko mi je dao kao za tapatalk za smanjivanje slika ali to za nove smartice izgleda ne vrijedi!?
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline more

• Admiral flote
« Reply #18 on: June 12, 2017, 10:25:58 PM »
Rezultati su objavljeni ... ima link na službene rezultate u temi Fiumanka 2017
 u podrubrici Regate , gdje je temi i mjesto

Leo, u subotu već u 16,30 h su rezultati već bili poznati. Trebala je proći nedjelja i ponedjeljak sve do oko podna da budu objavljeni na portalu. Dodijalo mi je bilo ono stalno klikanje na onu podrubriku Regate/rezultati pa sam se onako izjadao. Interesantno je da su kao po nekom programu, u isto vrijeme ti rezultati objavljeni. Četvrti sam u grupi 7 po openu i treći ukupno po YS-u.

Offline barba Luka

• Timunjer
  • **
« Reply #19 on: June 13, 2017, 10:30:03 AM »
izašla galerija na webu Fiumanke
samo da vidite razlike, ovo je 100m prije cilja od drugog do osmog mjesta....