Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Zagrebački sajam nautike 2016.  (Read 21565 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
Zagrebački sajam nautike 2016.
« on: February 10, 2016, 06:41:39 PM »
Dragi forumaši,

Nautica Portal i ove je godine izlagač na 25. Zagrebačkom sajmu nautike. Ove godine imamo zajednički štand sa partnerskim portalom Gumenjaci.com i veselimo se vašem dolasku.

Možete nas naći u hali 10A, na istom mjestu kao i prošle godine, neposredno uz bazen za ronioce, a razlog više da nas posjetite je i mogućnost da na licu mjesta potpišete Peticiju za povećanje sigurnosti plovidbe na moru.

U suradnji sa Zagrebačkim velesajmom kao organizatorom sajma nautike i ove ćemo godine već tradicionalno podijeliti tri paketa po dvije besplatne ulaznice za sajam. Ove godine vas nećemo gnjaviti sa nagradnim pitanjima, već ćemo ulaznice podijeliti trojici najbržih forumaša.

No pritom molim one koji su ranijih godina već osvajali ulaznice da ovoga puta prepuste mogućnost osvajanja ulaznica drugima koji još nisu bili u prilici osvojiti ih.

Dakle, molim sve zainteresirane forumaše koji žele posjetiti Zagrebački sajam nautike da se jave, ostave svoje podatke na PP (ime, prezime, adresa),a ulaznice će ih čekati na prostoru za prodaju karata na ulazu u ZV.
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline estan

• Admiral
Re: Zagrebački sajam nautike 2016.
« Reply #1 on: February 10, 2016, 07:48:42 PM »
Ako nisam prespor, evo ja bi ulaznicu. Dolazim u subotu 20. 02. 

Edvard Staničić, Ferde Šišića 2 a Zadar 23000
mob. 091/155-0886

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
« Reply #2 on: February 10, 2016, 08:12:41 PM »

Još je jedan par ulaznica ostao za podijeliti. Požurite!   :hello2:
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline Eventum

• Komodor
  • Born to sail forced to work!
    • Prodajem Elan 333
« Reply #3 on: February 11, 2016, 07:54:19 AM »
ja bih rado!

Offline stanko

• Timunjer
  • **
« Reply #4 on: February 19, 2016, 06:58:05 PM »
Reko bi da je ovo jubilarni sajam - a jubilej je taj sto sam ove godine vidio od jedrilica samo maketu na standu Betinskih kalafata... :(

Prosle godine je barem bila 550 (svaka cast momcima) a ove ni to

Offline hidrotherapy

• Global Moderator
  • Komodor
« Reply #5 on: February 19, 2016, 10:14:18 PM »
Nemoj tako. Bila je i maketa( dužine 50-ak cm) Jeanneau 54.

Offline estan

• Admiral
« Reply #6 on: February 21, 2016, 02:59:40 PM »
Bila je i neka mala s gumenim tubovima. Meni osobno, osim drvene pasare u izgradnji, jedino su mi zanimljive bile ona klasična pasara 4,60, koju je nekad radila Jugoplastika i kajaci, kojih je bilo stvarno dobrih. Sve drugo je bilo ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzz :crybaby2: :hmh: . Ukratko, onaj sajam Hrvatske male brodogradnju u hotelu Lav je tu negdje s onim šta je zagrebački sajam postao. Inače, žao mi je što nikako da pronađem štand Nautica portala, gdje ste se sakrili?