Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Komentar kapetana na vještačenje nesreće T. Horvatinčića  (Read 17012 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline estan

• Admiral
Re: Komentar kapetana na vještačenje nesreće T. Horvatinčića
« Reply #20 on: February 04, 2016, 08:09:01 PM »
Već sam to mislio napistai, ali sam se suzdržao, ali sada je sve mnogo jasnije pa mislim da neću biti nepravedan. Naime, bolje pun takuin, nego batine, mobing i možda uništena karijera. Zato se ljudi, ili daju podmititi ili se bar maknu u stranu da ne trpe neželjene poslijedice.
Prijetnje sudionicima stručnog skupa, koji su razotkrili manipulacije u vještačenju, jasno govore da su ljudi na pravom tragu i da su uboli u osinje gnijezdo. Ipak, nije lako voditi takvu borbu, jer tek sada će dečki upotrijebiti pravu tešku artiljeriju.

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #21 on: February 04, 2016, 08:29:05 PM »
Evo danas novogi clanak u slobodnoj Tomo  & Co

Horvatinčić tužio djecu poginulih talijanskih nautičara: odšteta za gliser ostaje na čekanju

Tomislav Horvatinčić traži isplatu 214.397 eura za svoj gliser oštećen u nesreći

Trgovački sud u Splitu u srijedu je odredio prekid postupka koji je tvrtka "Santa Marina", čiji je predsjednik Uprave Tomislav Horvatinčić, pokrenula protiv Federica i Gaie Salpietro, djece i nasljednika talijanskih nautičara koji su poginuli u kolovozu 2011. godine, kada je u primoštenskom akvatoriju u njihovu jedrilicu udario gliser kojim je upravljao upravo Horvatinčić.

Horvatinčićeva tvrtka je vlasnica toga glisera, a od nasljednika poginulih Talijana sudskim putem traži da joj isplate 214.397 eura jer je izračunala da joj je tolika šteta nastala na plovilu u toj pomorskoj nesreći.

Krajem 2015. godine zagrebački poduzetnik je na Općinskom sudu u Šibeniku nepravomoćno osuđen krivim za izazivanje pomorske nesreće. Dok presuda ne postane pravomoćna, njegovi odvjetnici su tražili prekid postupka na Trgovačkom sudu. S time su se pisanim putem suglasili tuženi Talijani.

Parnica će se nastaviti nakon što kazneni postupak bude pravomoćno okončan.

Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Online Strici

• Admiral flote
« Reply #22 on: February 04, 2016, 08:40:59 PM »
Koliko se sječam taj Horvatinčić je gostioničar, ugostitelj kako je kasnije nazvan, ili je postao, nakon što su kod njega, valjda u restoran negdje na obroncima Sljemena(?) zalazili svi dosadašnji političari, (a vjerojatno zalaze i danas? :icon_scratch:). Dal su prošli mufte (no ne platili su :laughing7:, ali se kod nas ljudi mogu kupiti i za sanduk piva, pa si mislite), ne znam, ali svi znamo kako to ide. I tako je pokupovao sve od reda (?). I postao građevinski poduzetnik. A poslove je dobivao zna se  kako i od koga (?)
To je onaj koji se arogantno ponašao prema protestantima "pregradnje" Varšavske ulice, prije nekoliko godina u Zagrebu, ako se neko te afere sjeća.
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline vragec32

• Kontra-admiral
« Reply #23 on: March 03, 2016, 03:21:49 PM »
Koliko se sječam taj Horvatinčić je gostioničar, ugostitelj kako je kasnije nazvan, ili je postao, nakon što su kod njega, valjda u restoran negdje na obroncima Sljemena(?) ...
Nema veze sa "podsljemenskim" restoranima - Babylon, Sv. Nedelja, kod Samobora

http://www.vecernji.hr/hrvatska/tomislav-horvatincic-obogatio-se-90-ih-na-svercu-deviza-320058

Offline Damir s

• Admiral
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Offline more

• Admiral flote
« Reply #25 on: February 20, 2017, 10:29:53 PM »
Pa to je strašno!

Offline Damir s

• Admiral

Offline estan

• Admiral
« Reply #27 on: March 01, 2017, 10:25:40 PM »
Možda je čovjek bio malo promukao pa ga nisu baš najbolje čuli.

Offline Damir s

• Admiral