Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: P gliser Glastron 3,5 m s motorom Johnson 33 ks  (Read 2268 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline estan

• Admiral
P gliser Glastron 3,5 m s motorom Johnson 33 ks
« on: April 30, 2015, 07:45:20 PM »
Prodajem lagani sprotski gliser Glastron iz 1994. g. s motorom Johnson 33 ks koji je stariji od broda ali ispravan (trenutačno konzeriran). Cijena 5000 kuna. Ponude na telefon 091/112-1061 ili na forumu na PM. Brod je na suhom već dugo vremena, plastika u dobrom stanju, kvalitetna gradnja, ali ima po njemu stvari koje treba srediti (na jednom mjestu puknut vjetrobran, neki bezobraznik je brokvom zafrižao đelkot na provi, obloge od skaja sa strane bi trebalo promjeniti).

Offline estan

• Admiral
Re: P gliser Glastron 3,5 m s motorom Johnson 33 ks
« Reply #1 on: May 03, 2015, 12:20:14 PM »
Ovakva razmišljanja me uopće ne interesiraju. Inače brod je trajno registriran, a još nekih pola godine je plaćeno obavezno osiguranje.

Offline estan

• Admiral
Re: P gliser Glastron 3,5 m s motorom Johnson 33 ks
« Reply #2 on: February 02, 2016, 09:18:30 PM »
Malo sam zaboravio na prodaju glisera, ali kako mi stvarno ne treba (nisam ljubitelj glisera) sada je cijena spuštena na 4000 kn, a za forumaše može i dodatni popust.
« Last Edit: February 02, 2016, 09:22:00 PM by estan »