Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: brodica 30f stara 30 god,ima li smisla kupovati  (Read 3911 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline apsolutbeginner

• Mali od palube
  • *
brodica 30f stara 30 god,ima li smisla kupovati
« on: March 22, 2015, 01:09:51 AM »
dakle nekih desetak godina mladja od mene,lol duduse ja se jos osjecam ka dichak,moga bi se zheniti opet
sta se moze reci o brodici koja izgleda ovako na slici ka kakva mlada.moze mi neko reci ima li smisla
ulagati novac u staro.doduse imam novca za neke reparature ali ipak.strah me
hvala na savjetima

Offline alex

• Mornar
  • **
Re: brodica 30f stara 30 god,ima li smisla kupovati
« Reply #1 on: March 22, 2015, 12:13:07 PM »
Strah me je kako češ nešto reparirat ako ni dobro govorit neznaš :-((

Offline apsolutbeginner

• Mali od palube
  • *
« Reply #2 on: March 22, 2015, 01:37:19 PM »
eto i tebi sam strah utjeral,sorry nije bila namjera.nadao sam se da ces imati savjet  :-[

Offline more

• Admiral flote
« Reply #3 on: March 22, 2015, 04:26:47 PM »
Ne vidim sliku, ali nije niti važno. Navedi, da li je iz stakloplastike. Ako je, onda se isplati ulagati jer će, načelno, još dugo živjeti. Bitno je da ju osmoza nije dobrano napala.

Offline estan

• Admiral
« Reply #4 on: March 23, 2015, 04:59:01 PM »
Moja jedrilica je proizvedena 1978 g. i još je ko mladica. Građena je iz čvrste plastike, kolomba je stalno zaštićena s dva povelika cink protektora i nema problema. Inače, jako važan fakotor je , kako kvaliteta gradnje tako i održavanje. Za nešto pametno reći trebalo bi vidjeti jedrilicu, a ja isto ne vidim nikakvu sliku, niti informaciju o kojoj se jedrilici radi.

Offline pelig

• Terco
« Reply #5 on: March 24, 2015, 12:26:21 PM »
Ni ja ne vidim sliku, niti više uspjevam priviti svoju. Ili sam zaboravio kako se to radi ili je forum u kvaru.