Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Zagrebački nautički sajam 2015.  (Read 25502 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pija mali

• Chief
Re: Zagrebački nautički sajam 2015.
« Reply #30 on: March 07, 2015, 05:46:11 PM »
na razmišljaj previše o proračnu, naravno na srljaj, ali budi svjestan da kad napraviš troškovnik koliko god pažljiv bio i realan probit ćeš plafon i s tim se pomiri i ne daj se obeshrabriti, bit će depresije i euforije i veselja i tuge ali zamisli kad dotakne more tong47
Živim danas jer sutra nije izvjesno

jigaboo

• Guest
« Reply #31 on: September 10, 2015, 07:28:16 PM »
 ide li ko na southampton boat show ovih dana. 

Offline hidrotherapy

• Global Moderator
  • Komodor
« Reply #32 on: September 10, 2015, 08:56:47 PM »
Bio sam tri godine za redom i to mi je jedan od najdražih europskih sajmova. Na žalost, ove godine mi posao ne dozvoljava. Možda odem u Genovu. Ona pada malo kasnije. Tamo nisam bio zadnje tri godine( zbog Southamptona jer su im termini jako blizu).
Ako bi ih uspoređivao, u UK mi je nekako bolja atmosfera, iako je Genova dosta veći sajam.
Düsseldorf mi nekako ne lezi jer brodovi nisu u moru, nego u halama. Na suhom brod od 10m izgleda k'o tanker, a kad ga spustis u more nema ga nigdje.