Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Biograd Boat Show  (Read 15330 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline pija mali

• Chief
Re: Biograd Boat Show
« Reply #10 on: October 30, 2014, 06:33:11 AM »
Hallo Curo. kaj te Strici prestrašil , naj se sekirat :toothy4: ali gdje je taj izvještaj :sleepy1: naravno za bezparaše odnosno za nas sa malim ... (genima) mislim običnim smrtnicima. :love10:
Živim danas jer sutra nije izvjesno

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #11 on: October 30, 2014, 10:46:43 AM »
Pija da zadovoljim tvoju radoznalost, pokazat ču ti kako izgleda snovoštand Nautica Portala, ali tamo gdje sam upravo završio temu o biljčicama, u "hobijima", a "mala" če se več javiti, prvo mora pospremiti novosti i prebrojiti zarađene šolde :laughing7:. Ipak je ona profi. :thumbsup:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
« Reply #12 on: October 31, 2014, 10:07:43 AM »

Pija i ostali koje zanima:  Izvještaj je objavljen još u ponedjeljak, ali ne na forumu nego na portalu:

http://www.nautica-portal.com/index.php/nautica-portal-com/vijesti/1655-zatvoren-16-biograd-boat-show-zapazena-ponuda-domacih-plovila

Svratite koji put i na portal, ima tamo još toga za pročitati.   ;D
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #13 on: October 31, 2014, 01:34:10 PM »
Ja još uvjek nemam običaj ikuda osim na forum, ali sve više svratim na portal. Vjerojatno je to jer prije i nije bilo ko zna koliko zanimljivo, šta se vidim promijenilo, a nije teško zaključiti i zašto :thumbsup:
Tako pogledao sam izvještaj sajma iz Biograda, fino sročeno, ja površno pogledao, jer me sve i ne zanima, ali ima dosta novosti koje su drugim članovima zanimljive. Ali sam našao mnogo drugog meni zanimljivog materijala, a pogledati ARHIVU se svakako isplati.
Jedino što nisam našao je slika štanda NP foruma na sajmu :laughing7:

Offline pija mali

• Chief
« Reply #14 on: October 31, 2014, 01:52:42 PM »
Evo greške , pročitao sam izvješće odmh neki dan na portalu , ali meni to nije to , hebi ga , meni se forum sviđa i tu sam ok. Očito za naš đedriličare smrtnike nema niš. ali ipak  mićera nemoj se jadit . hiti ku besedu i ovamo.

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
« Reply #15 on: October 31, 2014, 10:15:48 PM »
Ma ne jidim se, Pija, bez brige. Ionako stalno molim forumaše da daju koji svoj prijedlog i inicijativu što bi htjeli pročitati ne samo na forumu nego i na portalu. Ali slabe vajde od toga, nekako ne dobivam poruke.

A što se tiče izvještaja, to je više izvještaj o tome što je sve bilo na sajmu. Tehničkih detalja o brodovima nema mnogo jer je brodica bilo puno, a nema smisla više napisati samo o dva ili tri broda, a ostale izostaviti. A i teško bi bilo izdvojiti one o kojima bi se pisalo, a ostale izbaciti. Ne bi bilo fer.

Ali evo prijedloga. Dajte mi vaše želje i sugestije, o kojim bi brodovima htjeli znati više, pa ćemo o njima napisati šire, sa više tehničkih detalja, slika i komentara samih proizvođača.

I Strici, hvala na pohvalama i riječima podrške. Jedini problem je što nažalost nemam niti jednu sliku izložbenog prostora sa BBS-a. Mogu jedino napisati da smo ponovno promovirali HReka kroz plakat i letke i da on privlači dosta pogleda i pitanja posjetitelja.
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #16 on: October 31, 2014, 10:29:29 PM »
A koliko odstupa slika štanda od moje sanjane slike? :laughing7:

Offline pija mali

• Chief
« Reply #17 on: November 01, 2014, 09:55:08 AM »
ma nisu meni interesantni tehnički detalji i karakteristike plovila i sve te moderne drangulije, mene ti više ovakva inovativna rješenja koja inovativci s foruma pokažu, a ti i slični detalji mogu se vidjeti na sajmovima pa ond malo prodiskutirat i "usavršit". :laughing7:

Offline estan

• Admiral
« Reply #18 on: November 04, 2014, 08:29:18 PM »
Štirici, nisam ponio aparat, a tek sada sam pročitao tvoju poruku. Inače, odmah nakon sajma sam izvadio jedrilicu i uhvatio se posla da je sredim i uljepšam prije povratka u more. Tako i forum slabo otvaram, jer me san uhvati vrlo rano, a snovi su mi ipak malo slikovitiji od tvojih i ponešto i upamtim.

Inače, jedan poljski katamaran od 7 m je zanimljiv brodić za 21 000 €, naravno za one, koji žele brzo jedrenje uz više nego spartaski komfor. Nažalost, to je sve za jedriličare smrtnike.

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #19 on: October 21, 2017, 08:43:33 PM »
Pa sto nema nikoga na BBS da ubaci kakvu reportazicu i koju slikicu   :icon_scratch:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)