Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Biograd Boat Show  (Read 15112 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Damir s

• Admiral
Re: Biograd Boat Show
« Reply #20 on: October 22, 2017, 06:06:15 PM »
Pa ne znam po ovome kako nasi clanovi foruma izvjestavaju izgleda samo je reacher 780 i (susjed je nekakva "koncept" jedrilica sličnih dimenzija, sve uglancano i sjajno ali prilično sam sumnjičav u mogučnost plovidbe) ali bez slika izlozeni na BBS :crybaby2: Pa ne znam kako bih si to mogao docarati. Pa ni na oficijelnom saidu nema gotovo nikakvih slika kao da to kosta milione € i $  samo neke bezvzezne reklame :BangHead:
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline estan

• Admiral
« Reply #21 on: October 22, 2017, 08:28:21 PM »
Osim Reachera, te koncept jedrilice i Seascipea 18, nema ništa šta nije nogometno igralište s utaknutim jarbolom. Ajde, ima i dva Halberg Rassy-a, lijepi su , ali za cijenu mi nije palo napamet uopće pitati.
Od ostlih plovila ima neizbježnih Istranki i Dalmatinki u raznim verzijama, ali ne toliko kako ranijih godina, te nešto kajaka i malih gumija i to bi bilo sve za obične ljude. Dobro ima i po koji skromniji fisherman, ali ostalo je uglavnom za one kojima brod treba kao statusni simbol.

Leo

• Guest
« Reply #22 on: October 22, 2017, 08:35:47 PM »
Bio sam, i apsolutno ništa što bi me zanimalo osim reachera , sve drugo po mom ukusu spada u pegle, bojlere ili kamp kućice tako da me apsolutno nije zanimalo.
Zapravo sam bio sa prijateljem kojeg je zanimao radni motorni brod od 11m i to smo vidjeli jedan jako zanimljiv.
I zaustavili smo se kod predstavnika novozelandskog proizvođaća jer pogona.
Nisam ništa fotkao a nisam ni ponio aparat.

Offline dmeter

• Kontra-admiral
« Reply #23 on: October 22, 2017, 08:59:50 PM »
Osim Reachera, te koncept jedrilice i Seascipea 18, nema ništa šta nije nogometno igralište s utaknutim jarbolom. Ajde, ima i dva Halberg Rassy-a, lijepi su , ali za cijenu mi nije palo napamet uopće pitati.
Od ostlih plovila ima neizbježnih Istranki i Dalmatinki u raznim verzijama, ali ne toliko kako ranijih godina, te nešto kajaka i malih gumija i to bi bilo sve za obične ljude. Dobro ima i po koji skromniji fisherman, ali ostalo je uglavnom za one kojima brod treba kao statusni simbol.
E sad mi je žao šta nisam išao ja mislija bit će pizdarije tipa Reacher,Seascape,Istranke i slične kade sa jarbolom.

Offline Eventum

• Komodor
  • Born to sail forced to work!
    • Prodajem Elan 333
« Reply #24 on: October 23, 2017, 05:00:42 PM »
Dobro iskorišten prostor :)

Offline hidrotherapy

• Global Moderator
  • Komodor
« Reply #25 on: October 23, 2017, 05:56:33 PM »
Dufour.
Dovezao sam jedan novi 412 GL u 5. mjesecu iz Portoroža.
Budući da sam tijekom ljeta odradio dva tjedna skiperaže na njemu, snimio sam ga ali nikako da uhvatim vremena da objavim video.
Ovaj roštilj na krmi je ok. Jedino je problem loš materijal pa nakon dvije sezone bude sav ruzinav.
Osim toga, non stop neki problemi s plinom. Očito je da se koristi plinski sistem namjenjen montaži u salonu, a ne u kokpitu.