Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Biograd Boat Show  (Read 17039 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline estan

• Admiral
Biograd Boat Show
« on: October 24, 2014, 04:39:59 PM »
Dolazi li tko sutra ujutro (u subotu) na BBS.  Ako je tko za  :occasion14:

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
Re: Biograd Boat Show
« Reply #1 on: October 24, 2014, 05:04:19 PM »

Nautica Portal u šatoru C ima štand, baš pokraj šanka. Ljudi, javite se za jednu kavu ili pivo ako mislite navraćati.  :occasion14:
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline estan

• Admiral
« Reply #2 on: October 24, 2014, 05:28:16 PM »
Vidimo se sutra prijepodne. :blob7:

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #3 on: October 24, 2014, 07:38:13 PM »
Estane nemoj zaboravit fotoaparat. Da vidimo šta i kako je bilo. Obavezno i štand našeg Portala. I nemoj heravo :icon_joker:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline paagus

• Noštromo
« Reply #4 on: October 24, 2014, 10:43:06 PM »
Naša je gazdarica (@mala od portala) imala lijepi prilog o BBS-u na Radio Dubrovniku u emisiji Moreplovi jučer u 17:00
Tko želi može poslušati u Slušaonici HRT-a na adresi:

http://radio.hrt.hr/slusaonica/?q=moreplovi

i to od 10:40 do 16:50 minute emisije.

« Last Edit: October 24, 2014, 10:47:22 PM by paagus »
Paagus

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
« Reply #5 on: October 25, 2014, 10:16:33 AM »
Hvala, Paagus, na lijepoj reklami  :icon_thumright:

Samo jedna kratka obavijest za one koji će svratiti na piće: u 11 je ovdje na sajmu jedno zanimljivo predavanje na koje bih trebala otići, pa ako posjetite naš štand i ne zateknete me tamo nemojte odustati. Vratite se za kojih 20-ak minuta, sigurno ću biti tamo.

Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline pija mali

• Chief
« Reply #6 on: October 25, 2014, 11:23:31 AM »
Ugodna zabava tong47 ne zaboravite izvješće sa izložbe poglavito ideje i proizvodi za nas obične smrtnike :laughing7:
Živim danas jer sutra nije izvjesno

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
« Reply #7 on: October 25, 2014, 12:05:35 PM »

Računajte na to!  :thumbsup:

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #8 on: October 26, 2014, 08:00:10 AM »
Ništa za vidjeti. A ja stalno pogledavam, ima li štagod  novoga od nekog  forumaša. :sad10: Pa mi se nočas snilo. I u snu viđeh neki štand na nekom sajmu. :icon_scratch:. Ali nisam nikoga od ljudi mogao vidjeti. Bit če to malo poslije 11ooh kad je "mala" skočila do ono šta je napisala, poslušati izlaganje o nekoj zanimljivoj temi (predpostavljam, plin na brodu), a Estan baš zato u to vrijeme još nije došao na štand. :icon_scratch:
Nego idem potražiti "program" za čitanje snova, da vidim šta sam to u snu vidio, jer po običaju brzo zaboravljam. :laughing7:
Ako mi "program" pokaže sanjanu sliku, naravno da ču to i pokazati. :laughing7:
A nadam se da če Estan štogod od našeg štanda u uslikati, pa ču vidjeti koliko je moj "program za čitanje snova" realan :laughing7:
« Last Edit: October 26, 2014, 11:05:54 AM by Strici »

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #9 on: October 26, 2014, 11:28:47 AM »
Ništa pa ništa. "mala" sigurno nema vremena, ovi naši ljubitelji mora i jedrenja, bezparaši naravno od čežnje potražili koju lijepu riječ od naše "male", ugodnu i utješnu, a o tome se možete i sami uvjeriti ako poslušate što ona govori na onom linku koji je pagus gore naveo. Nema šta, vrlo profesionalno i razgovjetno je govorila, mogla bi biti i spikerica voditeljica naprimjer na radiju, ono "u mreži prvog" na radiju, i kažem vam nebi bila loša. To bez zafrkancije, to ja ozbiljno. :thumbsup:
Sad dal se sječam o čemu je govorila; pari mi se..., pari mi se..., ne pari mi se, isparilo :laughing7:
Samo znam da je to na radio Dubrovniku, i sasvim sam siguran da bi kao voditeljica lako konkurirala mnogim spikervoditeljicama. Bravo za "malu" i budimo sretni da nas vodi :thumbsup:
A to šta se ne sječam teme je zato jer ja kad se na nešto prvo koncentriram, onda ono drugo samo slušam bez registriranja. To zato jer mi se pari, ali nažalost brzo ispari :laughing7: pa onda ja samo sa pola kapaciteta, da nebi isparilo. No nema frke, poslušat ču ponovno.
Nego nejasno mi je program otvorio sljedeču sliku:

Loše, vrlo loše. Kod mene je isparilo, pa nisam mogao dati prave podatke sanjanog; isparilo. Ali se ja nedam, pa ču pokušati angažirati onu drugu polovinu, da bi slika bila jasnija. No vidim da se ovdje stvara velika gužva oko čitanja, pa neču ovdje više smetati, nego ču slike (to ako mi program nešto prikaže) objaviti tamo u hobijima, jer je i to moj hobi (znanstvena fantastika) :angel4: :thumbsup:
ps. No prvo ču staviti moje biljčice, započetu temu o mom hobiju.
« Last Edit: October 26, 2014, 11:37:02 AM by Strici »