Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Dani hrvatskog chartera  (Read 5902 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline kiba

• Noštromo
  • Baki
Dani hrvatskog chartera
« on: March 26, 2014, 12:03:34 PM »
I tak,moj frend(inače skipper) i ja u prošlu subotu odlučismo posjetiti  Boćarski dom gdje se održava DHC.Mislimo sresti će mo neke poznate ljude  popiti piće malo popricati prošetati pa doma.Kad na ulazu stoje dečki i kažu nemrete  ući.Ja rekoh ,dajte da kupim ulaznicu .Vele oni meni NE.Zovem telefonom ekipu za koju mislim da je tam,al nitko se ne javlja.Dobro,idem na info pult i pitam mozemo li ući..opet NE.OK,a ima karta...NE..a akreditacija..vele da.Super ,dajte dvije .Koliko košta pitam...vele cure 200kn.Ja kazem ok dajte dvije ...ali kazu curke to je po osobi.Molim!!!....400 PLUS PDV....hvala, idemo mi na janjetinu.
OK ,kriv sam sto se nisam prije pobrinuo za ulaz...al mislio sam pa nije to neki problem....kad ono JE.