Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Krađa parangala  (Read 7502 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Dario

• Admiral
Krađa parangala
« on: January 29, 2009, 11:07:32 PM »
povecanjem turista po moru, poveca se broj i onih, u najmanju ruku, bezobraznih , koji izvace tude sinjale i izvlace sinjale kao da su njihovi

jeste li imali takvih iskustava? kome bi se zalili?

Offline Schultz

• Timunjer
  • **
  • Sakrameski...
Re: Krađa parangala
« Reply #1 on: February 13, 2009, 08:44:51 AM »
A čuj, žalio bi se na prekratke osti na koje bi ga nabio i također bi mi bilo žao da nisu dovoljno ruzinave....
Use, nase, podase...

Offline denister

• Barba
  • još plutam :)
« Reply #2 on: February 13, 2009, 10:10:18 AM »
^^  ;D ;D ;D ;)

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #3 on: March 04, 2009, 10:22:30 AM »

Ja ih ne postavljam, i s te strane netrebam nešto napisati,  osim što me smeta da su često slabo vidljivi, naravno kad ima mora, pa se dešava da prođem preko njih. Pa kako ispade. Najčešće je dobro prošlo, jer uglavnom jedrim, ali je jednom mala bovica drajfala pod vodom, vozio sam pomalo motorom; rezultat: nakon bokule iskrivljena osovina.
A to o dizanju tuđih signala, i time toga što je na njima, naravno da ima. Čuo sam za jednog susjeda da je viđen kako prebire tuđu mrežu, iako je ugledniji gospodin.
U vrijeme otvaranja ove teme, je na ribolovnom forumu bila žustra diskusija po toj temi. Jedan član je otvoreno napisao da je digao tuđi parangal.  ???             
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline Dario

• Admiral
« Reply #4 on: March 04, 2009, 01:43:47 PM »
 Jedan član je otvoreno napisao da je digao tuđi parangal.  ???             

i sta si je stavio u obranu?

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #5 on: March 09, 2009, 07:48:38 AM »

Ne čitam sve jer ima puno lupetanja, ali se pravdao da je to bilo zbog lošeg označavanja. Ustvari neki mazohista, jer kad je naravno od skoro svih bio osuđen, a samo od jednog (?) podržan, umjesto da se mudro povuče, sam si je u zapaljenu lomaču dolijevao ulje.
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš