Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: HOBIJI, čime se osim brodica sve bavite?  (Read 72652 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Strici

• Admiral flote
Re: HOBIJI, čime se osim brodica sve bavite?
« Reply #340 on: August 23, 2019, 11:05:45 AM »

Iskreno po meni , po mojim shvaćanjima , osjećajima, karakteru veću glupost još nikada nisam pročitao. :icon_tongue:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline Damir s

• Admiral
« Reply #341 on: August 23, 2019, 09:25:31 PM »

Iskreno po meni , po mojim shvaćanjima , osjećajima, karakteru veću glupost još nikada nisam pročitao. :icon_tongue:

“Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni a još čudnije kako često baš to malo nedostaje”

―  Ivo Andrić
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline more

• Admiral flote
« Reply #342 on: August 23, 2019, 09:26:42 PM »
Strici, mislim da nemaš pravo. Nije moguće biti sretan ako nemaš jedan pristojno velik prihod. Kod nas ga zovu "socijalna pomoć" koji je bezdušno mali. Ako, pak, imaš penziju nešto višu u odnosu na okruženje, onda bi mogao biti sretan. Naravno, ako te žena ne davi s ekstravagancijom.

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #343 on: August 24, 2019, 12:02:57 PM »
Sve je to u glavi, sve je to kako se tko postavi i prilagodi.
Za potrebu se prilagodi onome što si može priučtiti i se prilagodit, dal mora ili je sudbinom tako.
Eto ja se mogu ako ne može drukčije "zabavljati" satima pretražujući samo par metara škrape uz more.
Ovdje gdje sam sada nema škrapa, ali samo par metara potočića će me zadržati dugo vremena pretraživat ču i uživati u viđenom.
Ja sam desetljećima imao jedrilicu, za tadašnja vremena bogovsku, brodinu, a kad sam ju zamijenio sa skoro duplo kraćom, a više od šest puta lakšom, ja sam jednako uživao kao sa "brodinom".
Prije dosta godina sam volio i imao oružje, malokalibarne puške. Svi moji prijatelji ovdje koji su također bili pobornici oružja su imali sve neke razvikane puščetine i pištolje, da ti stane mozak koliko skupe. Ja sam svojom puščicom bio jednako zadovoljan kao i mnogi od njih, ili možda i više.
Ipak je "stvar" ne samo u gaćama, nego kako se tko postavi u životu, u glavi moja starino.
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš