Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Gajeta  (Read 30042 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline level gaga

• Kontra-admiral
Re: Gajeta
« Reply #20 on: September 25, 2013, 05:01:24 PM »
Ova Betinska mi je prelijepa . Čini se da ima dobru dužinu ?
Istra: Brod na moru, a sidro mu je Ćićarija

Offline level gaga

• Kontra-admiral
« Reply #21 on: September 25, 2013, 05:06:43 PM »
Strici ma nekao najlipša je ova tvoja plava gajeta.  :toothy9:

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #22 on: September 25, 2013, 06:50:57 PM »
Imaš oko, imaš oko, nema šta. No istini za volju, nije teško ni reči to šta si reka.Ostali ka da su čoravi :icon_biggrin:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline estan

• Admiral
« Reply #23 on: September 25, 2013, 07:37:43 PM »
Ona MU 884 je prava gajeta starije gradnje rađena baš za jedrenje i veslanje. Ona Mu 988 je novije gradnje iz ere motora.

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #24 on: September 25, 2013, 08:11:06 PM »
Estane bog stobom. Ma kakvi Muuuuovi. Pa daj otvori oči. Je.. te Mu i gajete, kad mi govorimo o guzicama, i to kakvim. Ajde malo protrljaj oči i pogledej šta je lijepo.
A za utjehu, oni koji su gradili te Mu.. gajete su prvo napasli oči na onakvim guzama, pa se inspirirali i napravili onako lijepe Mu-- ove.
Ne shvačaj sve tako ozbiljno Estane, daj bar ti malo lepršavosti, kad su drugi slijepi :angel9:

Offline level gaga

• Kontra-admiral
« Reply #25 on: September 25, 2013, 09:05:16 PM »
Najbolja krma na ovom topiću.  :notworthy:

Offline estan

• Admiral
« Reply #26 on: September 25, 2013, 10:43:09 PM »
Estane bog stobom. Ma kakvi Muuuuovi. Pa daj otvori oči. Je.. te Mu i gajete, kad mi govorimo o guzicama, i to kakvim. Ajde malo protrljaj oči i pogledej šta je lijepo.
A za utjehu, oni koji su gradili te Mu.. gajete su prvo napasli oči na onakvim guzama, pa se inspirirali i napravili onako lijepe Mu-- ove.
Ne shvačaj sve tako ozbiljno Estane, daj bar ti malo lepršavosti, kad su drugi slijepi :angel9:

Dobru guzu Bog stvori, ali dobru gajetu mora napraviti čovjek, ali opet uz božansku inspiraciju. Zato guze ne komentiram. One postoje i postojati će, ali bojim se da gajete neće. :dontknow:

Offline level gaga

• Kontra-admiral
« Reply #27 on: September 26, 2013, 12:38:17 PM »
Sve je božje djelo ! Bog djeluje preko čovjeka.

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #28 on: September 26, 2013, 01:05:27 PM »
Da Estane, inspiracija. A oni koji su gradili drvene brodove su je radili jer su gledali ženske oblike. Rado bih vidio gledajuči (možda i opipavajuči) model onoga koji je izmislio trabakul :angel9:
A novih gajeta može biti u svako doba, ne samo njih i drugih, no neče biti onih koji ih znaju napraviti.
No nemoj kukati, nego kupi jednu pa je lijepo renoviraj. Ili sačekaj možda naprave originale u stakloplastici; ako ih več nema. Opet ja isto, iako sa dobrom primjesu nostalgije. Prošlo Estane, prošlo. Novo je došlo, a ko zna šta če sutra biti. A drvo raste pa raste, i kad nas više neče biti, možda neki novi ljudi počnu otpočetka. Ali to onda neče biti u stakloplastici, jer ona ne raste :laughing7:
« Last Edit: September 26, 2013, 04:56:19 PM by Strici »

Leo

• Guest
« Reply #29 on: September 26, 2013, 04:33:12 PM »
 :BangHead: :hello2: :BangHead: :hello2: jedna stranica ispunjena infantilnim zezanjem ili kako to klinci zovu SPAMANJE!
pokušavate to prodat pod štosno, zabavno i duhovito ali zapravo je mješavina između SPAMANJA I TROLANJA
mislite da je zabavno ali zapravo odbija ljude od daljnjeg čitanja i posječivanja teme.
Nije da se mora u svakoj temi imat za reć svaki put, a ond avrijedi i šutjeti i čitat što drugi pišu.
Ako vam je do zezanja onda otvorite takvu temu..
Po meni ono što postižete da ljudi kad vide tko je pisao više ne otvaraju post.  :BangHead:

I ne mogu ne primijetit da ste s druge strane vrlo pažljivi i osjetljivi u temama u kojima "imate i želite nešto reć" pa mi se čini da pristupate forumu s dvostrukim mjerilom, vrijednosti i pažnje prema vašim tekstovima i ostalima, možda sam krut, star, dosadan ali smatram nekorektim.

Isprika na OT-u