Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: 80 godisnjak brodicom udario kupaca  (Read 10460 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Ana

• Komodor
  • Spank me!!
Re: 80 godisnjak brodicom udario kupaca
« Reply #10 on: August 25, 2009, 01:06:14 PM »
iz članka: "Po riječima glasnogovornice Policijske uprave istarske Nataše Rogić, nesreća se dogodila 100 metara od obale kada je..."
Part of me is angry, part of me is proud...the rest of me is drunk!
....

Offline denister

• Barba
  • još plutam :)
« Reply #11 on: August 25, 2009, 02:18:30 PM »
zar tu nije pitanje vozačke...ok, čovik ima iskustva voli more, nije to namjerno napravio, ali trebalo bi i malo lječnički napraviti, ipak s godinama mu se motoričke i ostale sposobnosti samanjuju???

Offline Dario

• Admiral
« Reply #12 on: August 25, 2009, 03:12:24 PM »
Dario, grancipor te lijepo pitao: na kojoj udaljenosti od obale? Ako se već upuštaš u davanju informacija, onda ih daj u cjelini! Biološki, čovjek može bit "pošandrcan" nakon što se rodio, a neki čak tek kod biološke smrti.

ne znam sta vam je, ja sam samo prenio link kako bi forum malo zazivio..znaci , da ponovim, samo sam prenio link da forum malo zazivi jer je u tom periodu bio lagano zamro

bez ijednog mojeg komentara na cijelu situaciju

i kakvo moje davanje nepotpunih informacija?!  prenio link, pa nisam ja pisao vijest da sam dio (ne)namjerno izostavio

Offline more

• Admiral flote
« Reply #13 on: August 25, 2009, 09:09:43 PM »
Dario, izvinjavam se, nisam uočio informaciju da je čovjek udario kupača na 100m udaljenosti od obale. U vezi davanje potpune informacije suština ostaje. I ja se pitam što si htio poručiti s ovom informacijom: - da li je taj starac vrlo vješt jer je trenutno isključio pogon tako da je kupač dobio ozljedu samo od udarca kao npr. kod jedrilice koja jedri dozvoljeno blizu obale; - da li ga hvališ što je najpravilnije postupio time što je kupaču pružio svu moguću pomoć; da li si htio poručiti da se starcima oduzme pravo upravljanja plovilima? Mogao si informirati i o broju sasječenih kupača tokom samo jednog tjedna od voditelja čamaca s daleko jačim refleksima i daleko manjim osjećajima za odgovornost.

Offline jazavac

• Admiral
    • servis Frigomehaničar
« Reply #14 on: August 26, 2009, 01:22:57 AM »
ne znam sta vam je, ja sam samo prenio link kako bi forum malo zazivio..znaci , da ponovim, samo sam prenio link da forum malo zazivi jer je u tom periodu bio lagano zamro
bez ijednog mojeg komentara na cijelu situaciju

Eto, lijepo vam piše, a vi udavili čovjeka ko da je on nekog udario...ko u srednjem vijeku kad su ubijali glasnike koji nose loše vijesti...umjesto da komentirate događaj, komentirate zašto je vijest prenesena??? Možda nebi bilo tolike frke da je vijest naslova 'brodicom udario kupača' ili  da ipak napadnete novinara koji je napisao  ili novine koje su objavile članak??? :o

vezano uz crnu kroniku na moru: jučer popodne otac i sin rone  među mnoštvom kupača sa napetom podvodnom puškom, bez bove, par metara od obale, između barki i pod njima, pred mojim očima, taman kad sam kretao sa veza. Srećom nismo 'napravili' vijest za crnu kroniku. Kažem 'nismo' jer mi je mogao roniti pod brodom i tako sam ga mogao udariti a da ni neznam da mi je netko dole (kretao sam sa jedrima, bez motora), mogao je slučajno ispaliti osti u neko dijete ili (80) godišnjaka, moglo je...
Za dvadeset godina, biti ćeš više razočaran s onim što nisi napravio od onoga što jesi napravio. Zato otpusti konope. Isplovi iz sigurne luke. Uhvati vjetar u svoja jedra. Istražuj. Sanjaj. Otkrivaj.– MARK TWAIN

Offline Strici

• Admiral flote
Odg: 80 godisnjak brodicom udario kupaca
« Reply #15 on: July 31, 2012, 07:50:43 PM »
Puno kasnije ponovno komentiram. Meni se Dario nepoznajuči ga ipak sviđa. Mada mi se muškadini sviđaju puno, ali strašno puno manje nego ženskinje, za neke onako iz špulijusa ipak osjetim bar neke simpatije.  A pošto sam zadnjih preko tridesetak godina živio i radio, pai u penziju otišao radeči strogo u žurnalizmu, sve ja to jako dobro razumijem. On kao vlasnik ili admim, ili šta je već, brine se da bi forum zaživio. Da bi vas mrtva puhala malo potaknuo. A ja pokoji puta čak malo zato i provociram. No to ti je ovdje kao da si u vodu prd...  . anim64
I sada ču malo. Nemojte mi zamjeriti. U socijalizmu, našem bivšem; bikovi su bili kastrirani. Iako bi ja i u sadašnjem sistemu, pa kakav več se zvao; bikove bar na livo jajce kastrirao anim64 anim32 A vi zaorite dublje da bi shvatili. I onda shvatili da se ja volim zaje......, ali često ozbiljno mislim. kctu75
« Last Edit: July 31, 2012, 10:14:37 PM by Strici »
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš