Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Rip Curl Search Pro 2011 | Kelly Slater osvaja titulu svjetskog prvak po 11. put  (Read 3577 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline NP Tim

• Terco
02. 11. 2011. bi se mogao nazvati najbitnijim danom u surf svijetu ove sezone! Na Rip Curl Pro Searchu u San Franciscu svojim ulaskom u 4. krug natjecanja (osvojeno minimalno 9. mjesto) Kelly Slater (39) osigurao je povijesni 11. naslov svjetskog prvaka!

Razmislite malo i sjetite se nekog primjera pojedinca ili kluba koji je u bilo kojem sportu to postigao! Da, nema puno primjera...

„Osjećam da sam zatvorio krug“ rekoa je Slater. „Imao sam negdje u mislima taj broj jedanaest, ali objektivno o broju dvanaest još uvijek ne razmišljam. Rođen sam 11. 02., a 02. 11. osvojio sam jedanaesti naslov svjetskog prvaka, to je neka čudna slučajnost i ne percipiram ju kao završetak nečega“ – rekao je Slater. 

anim19

Osim toga dan je protekao u sjećanju na jednog drugog velikog surfera, prerano preminulog ali nikad zaboravljenog Andy Ironsa. Pogledajte ovaj tribute video o njemu: http://www.surfermag.com/features/tribute-to-andy/

Kelly Slater

Dane Reynolds

Mick Fanning

Josh Kerr

Brett Simpson

Miquel Pupo

Johnny Florence

Jadson Andre´s

Kelly Slater na pobjedničkom prijestolju po 11. put

« Last Edit: November 04, 2011, 10:09:08 AM by NP Tim »