Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: K: Neispravne IPhone-ove  (Read 11989 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline sLi

• Sekondo
  • Music takes me up!
K: Neispravne IPhone-ove
« on: October 10, 2011, 04:43:43 PM »
ako neko ima doma neki pokvareni, razbijeni, okupani ili slicno, otkupljujem, cijena po dogovoru

ponude ovdje ili na PM

Offline Gec

• Noštromo
Re: K: Neispravne IPhone-ove
« Reply #1 on: December 12, 2012, 06:45:46 PM »
Pošto je pokretač ove teme ujedno i moderator na ovom forumu pretpostavljam da ovaj moj post neće dugo opstati, a upitan je i moj account :angel02...nema veze jer je kopija poslana na više adresa forumašima i vlasniku ovog foruma.
Dakle prije izvjesnog vremena sam poslao po dogovoru svoj pokvareni Iphone telefon ovom gospodinu. Riknula je matična ploča, telefon je bio očuvan, sve je radilo bezprijekorno osim što je telefon povremeno gubio signal. Iako je telefon trebao biti popravljen nakon par dana, dotični gospodin ga nije popravio za nekoliko mjeseci uz razna vrludanja. Kada sam na kraju zaprijetio policijom i sudskom tužbom dobio sam Iphone koji nema veze sa mojim telefonom, vidljivo je da je taj telefon istrošen, izgreban i mikrofon je bio slab (sugovornik čuje izobličen glas). Danas sam odnio telefon jednom frendu koi popravla te telefone, čovjek ga je otvorio pred menom i šokirao se sa onim što je vidio...telefon je sklepan iz više telefona, a mikrofon koji se inače ne mijenja sa matičnom je bio zalijepljen sa nekakvim ljepilom.
Puno toga popucano, a bilo je unutra i nekih vijaka viška.
Prema tome nipošto ne savjetujem da poslujete na bilo koji način sa SLI-jem.
na bovi

Offline Boris

• Noštromo
« Reply #2 on: December 13, 2012, 08:23:24 AM »
I mene zanima za koliko ce te izbrisat .  :daydream:

Offline Mala od portala

• Administrator
  • Barba
  • Riječi lete, zapisano ostaje
« Reply #3 on: December 13, 2012, 11:24:06 AM »

Nema nikakvog razloga da se post briše.
Čovjek mora napraviti ono što čovjek mora napraviti.  Žena mora napraviti ono što on ne može. (Rhonda Hansome)

Offline vdusevic

• Noštromo
« Reply #4 on: December 13, 2012, 06:29:40 PM »
sLi, nećeš komentirati ?