Please login or register.

Login with username, password and session length

Grad:

Vijesti s portala

ACCUMEASURE: PROGRAM KOJI OTKRIVA SVE O STANJU JEDRA

AccuMeasure je program razvijen za analizu dubine i pozicija najveće dubine jedra, a možemo analizirati i druge podatke važne za procjenu trenutačnog stanja i optimalnog namještanja jedra

MLADEN ŠUTEJ: NA JEDRILICI SAM PROVEO 10 GODINA ŽIVOTA

Legenda hrvatskog jedrenja i čovjek koji je kao amater oplovio gotovo sva svjetska mora i oceane, upravo je izdao novu knjigu „Ocean i druge priče“ o svojim dogodovštinama na brojnim svjetskim putovanjima

Author Topic: Rodijak mi ima sudar svojim brodicem  (Read 99659 times)

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Offline Damir s

• Admiral
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo
Ako želiš izbjeći kritiku ne radi ništa, ne govori  (Aristotel)

Offline Maestral

• Timunjer
  • **
Re: Rodijak mi ima sudar svojim brodicem
« Reply #281 on: March 09, 2019, 08:41:09 PM »
Ako i ovaj put Horvatinčić prođe sa oslobađajućom presudom, onda nam stvarno nema spasa (banana republika)!

Offline Damir s

• Admiral
Bolje da me mrze nego sazaljevaju jer kad me mrze meni je dobro a kad me sazaljevaju ja sam nastradao  (Damir S)
Ako se dobro zabavite, imat ćete dobro sjećanje. Ali, ako prolazite kroz teške trenutke, na kraju dobivate iskustvo

Offline Damir s

• Admiral

Offline paagus

• Noštromo
« Reply #284 on: March 13, 2019, 05:47:26 PM »
Važno je da je nepravomoćna presuda manja od 5 godina, da se ne mora ići u pritvor.  A za drugo će se već pobrinuti odvjetnici.
Paagus

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #285 on: March 13, 2019, 06:46:21 PM »
Svejedno kako god bilo, mi se samo potvrđujemo i još više ukopavamo u glib gdje glibimo. :sad10:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Online more

• Admiral flote
« Reply #286 on: March 13, 2019, 09:11:34 PM »
Stariji talijani su znali uzdisati za nekadašnjim austrijskim sudstvom, a bogami i mi možemo isto tako udisati!

Offline Strici

• Admiral flote
« Reply #287 on: March 13, 2019, 11:13:42 PM »
A dišemo jedva na škrge jer u glibu ima jedva zraka. :laughing7:
Životu nemožeš dodati ni jedan dan, ali danu više života možeš

Offline kompica

• Timunjer
  • **
« Reply #288 on: March 14, 2019, 09:54:52 AM »
Ma baš me zanima zašto je jadnik dobio 4 godine i 10 mjeseci. Dali su olakotne okolnosti Euri, Kune ili opet kakva nekretnina. A može biti i da je opet platio misu prije donošenja presude.
Pesimist se žali na vjetar, optimist očekuje da će se promijeniti a realist prilagođava jedra.Sir William Arthur Ward

Offline dmeter

• Kontra-admiral
« Reply #289 on: March 14, 2019, 12:21:41 PM »
Ma baš me zanima zašto je jadnik dobio 4 godine i 10 mjeseci. Dali su olakotne okolnosti Euri, Kune ili opet kakva nekretnina. A može biti i da je opet platio misu prije donošenja presude.
Hrvatskoj trenutno vrijedni zakon prema kojemu je važeća kazna za izazivanje nesreće od jedne do deset godina zatora, no samo iznimno osoba dobije maksimalnu kaznu.Posebni maksimum, odnosno najviša kazna izriče se iznimno ili nikada. S obzirom da samo jedna inkriminacija pokriva cjelokupni promet, pretpostavljam da je zakonodavac izricanje posebnog maksimuma i kazni bližih njemu rezervirao za stradanja većeg broja ljudi u autobusnom, željezničkom, zračnom i brodskom prometu. Naime, zakon je pod iste kaznene okvire stavio i slučajeve delikata počinjenih osobnim vozilima kao i onih počinjenim sredstvima koja prevoze veliki broj ljudi